Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 12 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Нардеп Мовчан порівняв мера Кременчука Малецького з актором, вкотре проігнорував вимоги ЗМІ та не називає дату, коли проведе звіт перед виборцями

 

10 июня 2020 15:45

«Виборці задають мені питання, я їм допомагаю... але краще, коли їх не тисячу людей в залі сидить і не 500, то я не поспілкуюся з ними, а коли їх 10-20 і ми можемо подивитися на їх проблеми і вирішити їх. Ось це я вважаю якісною роботою нардепа, а не коли, як актор на сцені, виходжу і розказую незрозумілі речі».

Сьогодні у Кременчуцькій центральній райлікарні відбулося диво. До них, після 2 місяців з введення карантину, коли країна та медики вже виходять з пандемії, з гуманітарною допомогою приїхав «нардеп-сонечко» Олексій Мовчан і привіз не вкрай потрібну медапаратуру, а лише засоби індивідуального захисту.

«Кременчуцька газета» не втрималася та задала нардепу декілька питань.

«Коли ви проведете зустріч із представниками ЗМІ? Ми вас про це прохали у грудні, січні, лютому, березні, квітні, травні і зараз я прошу вже у червні...  Ми надсилали вам листи, як ви прохали і що?» - запитали ми, знаючи, що нардеп знову промовить загальні фрази.

Так воно і сталося. О.Мовчан почав говорити, що він відкритий для роботи зі ЗМІ, і зазначив, що якщо говорите про прес-конференцію, то вона має бути цільовою.

Ми в противагу пояснили, що журналісти знають, про що казати і що питати нардепа і попрохали назвати дату проведення прес-конференції, тим паче, що Президент Зеленський звітується перед представниками ЗМІ вже не одноразово.

«Ми запитаємо вас про те, що цікавить кременчужан і саме тих людей, які вас обирали...» - пояснив головний редактор «Кременчуцької газети» Олег Булашев.

«Дата буде тоді, коли буде конкретна тема», - намагався відкараскатися від запитання нардеп.

«Я вам можу зараз сказати тему. Давайте розмовляти про карантин», - заперечив журналіст.

«Я уже відповів», - дещо знервовано відповів нардеп. Слід зазначити, що при цьому спілкуванні у нього тремтіли руки.

«Тобто, ви не називаєте дати», - продовжив О.Булашев.

«Я не називаю», - зазначив нардеп.

Тоді О.Булашев вирішив змінити тему розмови і запитав: «Коли ви будете звітуватися перед виборцями?»

«Я думаю, що за рік роботи в парламенті можна звітуватися, але також питання: який формат. Треба обговорювати, який звіт із кременчужанами і ЗМІ», - пояснив нардеп.

Тоді О.Булашев зазначив, що колеги О.Мовчана з Полтави звіти вже робили та зі ЗМІ спілкуються і запитав, чому народний обранець від Кременчука це не робить?

«Це особисте бажання, можливість кожного депутата», - заявив О.Мовчан, тим самим мовби плюнув в очі своїм виборцям.

«Як часто ви зустрічаєтесь з виборцями? Ось, наприклад, у Великій Кохнівці, де ви зараз знаходитесь?» - наполягав журналіст.

«Я зустрічаюся і спілкуюся з виборцями регулярно. Залишаюся на зв’язку і ми зідзвонюємося, коли потрібно... Окремі зустрічі роблю так само, під конкретну тему, коли є спільнота, у якої є проблема. Наприклад по ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку). Я зустрічався з керівниками ОСББ», - промямлив нардеп.

«Я вас запитав про Велику Кохнівку. Ми зараз знаходимося на цій території», - перервав його промову журналіст.

«Від представників Великої Кохнівки не надходили запитів, або пропозицій або прохань щодо зустрічей», - пояснив О.Мовчан.

«Для того, щоб зустрічатися, вам треба писати листа і ви будете на них реагувати?» - уточнив О.Булашев.

«Можна зателефонувати в приймальню і записатися, наприклад, на прийом, або написати мені у Фейсбуці...» - зазначив нардеп.

«А коли буде зустріч, ось як міський голова звітується у міському палаці культури  чи в іншому форматі? Коли буде така зустріч, а не як російською – «точечные встречи?» - запитав журналіст.

«Я не бачу зараз сенсу саме в такому форматі зустрічі», - випалив нардеп.

«Ви вважаєте, що у ваших виборців немає питань, які можуть вам задати і ви маєте допомагати? Ви їх не бачите?» - запитав О.Булашев і почув знову загальні фрази, а далі порівняв мера Кременчука Віталія Малецького з актором:

«Виборці задають мені питання, я їм допомагаю... але краще, коли їх не тисячу людей в залі сидить і не 500, то я не поспілкуюся з ними, а коли їх 10-20 і ми можемо подивитися на їх проблеми і вирішити їх. Ось це я вважаю якісною роботою нардепа, а не коли, як актор на сцені, виходжу і розказую незрозумілі речі».

«Ви вважаєте, що міський голова Кременчука актор, коли він так звітується за рік роботи?» - запитав журналіст.

«Я вважаю, що це не мій формат. Я політик іншого покоління. У мене інший електорат і підходи до роботи з ним», - резюмував нардеп О.Мовчан чітко , не відповівши ні про давно обіцяну зустріч з представниками ЗМІ, а ні про звіт перед виборцями та інше.

Нагадаємо, Нардеп Мовчан пасе задніх: перші у допомозі Кременчуцькій ЦРЛ у боротьбі з коронавірусом - представники групи Ferrexpo.

Нардеп Березін не бере кошти за оренду житла у Києві, а Мовчан та Шаповалов цим не гребують.

Нардеп Мовчан живе на орендованій квартирі, а у минулому році отримав близько 300 тис грн подарунків.

Нардепа Мовчана застали за паркуванням на місці для людей з інвалідністю.

Голова Кременчуцької райдержадміністрації Пиріг не знає, чим під час пандемії на коронавірусну хворобу району допоміг нардеп Мовчан.

 

 

 

Марина Соловей

Фото, відео Олександр Попенко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться