Ми в Telegram

 

Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 28 Вересня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Нардеп Мовчан «примазався» до ремонту дороги Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине

 

8 липня 2020 14:15

Знаючі люди таку «качку» від нардепа не сприймають належним чином.

На правах реклами народний депутат України Олексій Мовчан продовжує розповідати пересічним виборцям про свою «працю». Мабуть, більше ніяк донести то, що хоче нардеп, бо обіцяних прес-конференцій він не проводить.

Але повернемося до «праці» горе-нардепа. Вчора, 7 липня,  на правах реклами О.Мовчан  розписав, який він молодець, бо працюючи з Агентством місцевих доріг Полтавської області, добився початку ремонтних робіт на автомобільній дорозі Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине.

«На 2020 рік було заплановане відновлення цього напрямку поточним ремонтом.
Підрядником вже проведено підготовчі роботи та виконано фрезерування дорожнього покриття.
Зараз ведуться роботи з укладання шарів асфальтобетону»
,- зокрема пише пан нардеп.

Але знаючі люди таку «качку» від нардепа не сприймають належним чином. Серед них і ряд обласних депутатів, владники району. Вони за цю дорогу домовилися ще минулого року, коли Олексій ще й нардепом не був.

А піднімати це питання почали і того раніше. Так, у 2018 році перший віце-губернатор, депутат облради Андрій Пісоцький заявляв, що в Глобинському районі тривають підготовчі роботи під ремони автошляхів. Там обстежують ділянки автошляхів та складаються акти. Спочатку потрібно визначитися з масштабами робіт та залученням техніки. На цей район передбачили майже 2 млн грн фінансування.

«Там також запланували роботи по таким ділянкам: 

·         Говори — Федорівка — Манжелія;

·         Глобине —Землянки — Великі Кринки;

·         Козельщина — Хорішки —Великі Кринки;

·         Градизьк —Погреби —Майбородівка — Піщане;

·         Великі Кринки — Петрівка.

Усі дороги за один раз не відремонтувати. Ми набрали гарний старт, тому у такому темпі і продовжуватимемо. Усе поступово, але найпроблемніші дороги ремонтуватимемо першочергово», — у 2018 році заявив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

В середині 2019 року ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» провело тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1701378 Мостовівщина-Великі Кринки-Глобине на ділянці км0+000-км43+765 Великобагачанського та Глобинського районів Полтавської області (окремими ділянками)

Приватне підприємство «ДОРСЕРВІС КПК» його виграло і за 24 млн 230 тис грн ремонтувало дорогу.

Але цих коштів було замало і тоді на засіданнях депутатам керівник ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан пообіцяв, що дорогу Мостовівщина-Великі Кринки-Глобине продовжать ремонтувати у 2020 році. Цю обіцянку обласні депутати контролювали.

Тож, цього року ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» знову оголосило тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1701378 Мостовівщина-Великі Кринки-Глобине на ділянці км0+000-км43+765 Великобагачанського та Глобинського районів Полтавської області (окремими ділянками)

Приватне підприємство «ДОРСЕРВІС КПК» стало його переможцем за 43 млн 946 тис 810 грн.

Виходить, О.Басан дотримався обіцянки, ремонт буде проведено, як і планувалося, а нардеп О.Мовчан скористався тим, що дорога проходить по його округу на правах реклами на цій темі лише пропіарився.

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися