Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Нардеп Жеваго підтримує обдаровану молодь та стимулює її до здобуття нових навчальних висот

 

12 января 2018 13:10
Нардеп Жеваго підтримує обдаровану молодь та стимулює її до здобуття нових  навчальних висот

Різдвяні подарунки від народного депутата України Костянтина Жеваго. Їх отримали найталановитіші та найстаранніші школярі Кременчуччини. За благодійної підтримки парламентаря днями вони відвідали один з популярних розважальних центрів міста, де в якості нагороди за свої успіхи насолоджувалися грою в боулінг.

Таким чином Костянтин Жеваго реалізує один із пріоритетів своєї депутатської діяльності – підтримку обдарованої молоді та стимулювання її до здобуття нових  навчальних висот.

Радість, спортивний азарт та жага перемоги! Такі незабутні враження стали нагородою 42-м учням 7-11 класів шкіл Кременчуцького району, які впродовж 2017 року стали переможцями районних олімпіад та конкурсів. Яскравий і незабутній подарунок за старанність впродовж усього року зробив юним ерудитам народний депутат України Костянтин Жеваго.

«Дуже приємно, що рік починається в такому хорошому місці, де ми приймаємо з відділом освіти Кременчуцької РДА. Протягом 20 років Костянтин Валентинович опікується такими дітками. Крім привітань переможці олімпіад відпочивають влітку в таборі «Горизонт»,- каже помічник нардепа Уляна Жакун.

Новорічний боулінг-турнір – це вже другий новорічний подарунок від Костянтина Жеваго обдарованим дітям Кременчуччини. Торік за підтримки парламентаря вони побували з екскурсією у місті Дніпро. Такі захопливі і незвичні заходи об’єднують  прогресивну юнь і стають чудовим стимулом для подальших навчальних звершень.

Народний депутат України Костянтин Жеваго завжди йде пліч-о-пліч із районною адміністрацією Кременчуччини, допомагаючи посадовцям ростити розумну і талановиту нову генерацію українців. Про це у своєму привітальному слові зазначила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької РДА Оксана Семерянін.  

«Хочу передати слова вдячності народному депутату Костянтину Валентиновичу Жеваго, бо він та благодійний фонд Полтавського ГЗК традиційно допомагають організовувати ці заходи для вас. Минулого року екскурсійна поїздка, цього року такий розважальний турнір. Побажати нашим спонсорам достатку миру здоровья і звичайно процвітання компанії «Феррекспо»,- каже начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької РДА Оксана Семерянін.

За два десятиріччя своєї депутатської діяльності Костянтин Жеваго допоміг здобути високого професійного рівня цілій плеяді талановитої молоді.

«Протягом 20 років понад 50 дітей найкращих дітей з регіону отримали навчання за підтримки нардепа. Це сільські діти і вони працюбють не лише у нас в районі, а е такі що працюють у міністерствах і амбасадах іноземних держав… іноземних держав»,- зазначила пані Жакун.

Під час новорічного боулінг-турніру його учасники отримали від народного депутата солодкі подарунки.

Нагадаємо, у 2017 році К.Жеваго направив понад 6 млн грн. благодійної допомоги на соціальну сферу Кременчуччини

21 кращий учитель Кременчуцького району не залишилися без подарунка від нардепа Жеваго.

Нагадаємо, новорічні подарунки від нардепа К.Жеваго традиційно напередодні Нового року отримали всі учні молодших класів шкіл Молодіжного.

«Калейдоскоп талантів Глобинщини» відбувся за підтримки Костянтина Жеваго.

Костянтин Жеваго для Кременчука: не обіцяє, а робить.

 

Наталя Манько, zhevago.info

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться