Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Нардепи та депутати Полтавської облради, з так званої групи Коломойського, активізуються у боротьбі за владу в області

3 лютого 2022 15:30

«Звертаємось до керівництва партії «Слуга Народу» з проханням щодо негайного застосування імперативного мандату до депутата і голови фракції «Слуга Народу» в Полтавській обласній раді, Мухтарова Фахраддіна».

Нардепи та депутати Полтавської облради з так званої групи Коломойського у фракціях «Слуги народу» активізуються у боротьбі за владу в області.

Про це свідчить підписана ними заява, в якій нардепи Анастасія Ляшенко, Андрій Боблях, Олексій Мовчан, а також депутати Полтавської облради Юлія Цибульська, Наталія Сухонос, Олег Хардін, Олександр Руденко та Олександр Смірнов вимагають позбавити мандатів нардепа Олександра Трухіна та голову фракції "Слуга народу" в облраді Фахраддіна Мухтарова.

 «Ми, депутати різного рівня, обрані від партії «Слуга Народу», обурені поведінкою наших колег, які опинилися в центрі журналістського розслідування «Української Правди» - народного депутата Олександра Трухіна та депутата Полтавської обласної ради Фахраддіна Мухтарова. Йдеться про автотрощу за участю депутатів.

Олександр Трухін протягом п’яти місяців обманював громадськість та своїх колег по фракції й партії, розказуючи, що нібито поводив себе коректно на місці ДТП і співпрацював з поліцією. Однак, відео, оприлюднене журналістами з «УП», свідчать про зворотнє.

Водночас Фахраддін Мухтаров, голова фракції «Слуга Народу» в Полтавській обласній раді й бізнес-партнер Трухіна, або, судячи із відео з нагрудної камери патрульних — просто «кент», був учасником і свідком ДТП. Він вводив в оману слідство протягом тривалого часу, прикриваючи свого друга Трухіна.

Дії депутатів ми вважаємо недопустимими та неприйнятними. З огляду на це, ми:

1. Вимагаємо від Олександра Трухіна негайно скласти мандат народного депутата. Також закликаємо правоохоронні органи забезпечити неупереджене та об’єктивне розслідування цієї резонансної справи.

2. Звертаємось до керівництва партії «Слуга Народу» з проханням щодо негайного застосування імперативного мандату до депутата і голови фракції «Слуга Народу» в Полтавській обласній раді, Мухтарова Фахраддіна. Ми переконані, що ця особа своїми діями, дискредитувала ім‘я Президента Зеленського та Партії «Слуга Народу».

Нагадуємо нашим колегам, що всі ми рівні перед законом!» - сказано у заяві депутатів.

Але при цьому слід зауважити, що депутати облради Олександр Руденко та Олександр Смірнов, які обрані від «Слуги народу», вже не є членами фракції «Слуга народу», бо виведені з неї.

Слід зауважити, що заяву підписали депутати, з так званої групи олігарха Ігоря Коломойського у фракціях «Слуги народу». Саме вони, спільно з депутатами фракцій «За Майбутнє», розпочали боротьбу за владу в області.

Нагадаємо, «Слуга народу» наводить порядок у своїх рядах: кременчуцький нардеп Мовчан виключений

Слуга народу Мовчан приїхав у Кам’яні Потоки захищати "За майбутнівців"

Нардеп Мовчан зізнався, що позиція фракції «Слуга народу» регулярно суперечить його поглядам та переконанням

Генпрокурорка України порушила корупційне провадження стосовно вже колишнього керівника Полтавської облорганізації партії «Слуга народу» Трухіна

Партія «Слуга Народу» на Полтавщині зараз обезголовлена

 

 

Лазор Леснін

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися