Кременчуцька газета
Неділя, 26 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Наш земляк та дуже талановитий медіа фахівець, екс-редактор «Кременчуцького телеграфу» Валерій Корсунський разом з однодумцями зняв фільм – правду

15 листопада 2022 11:30

Документальний фільм “Вокзал надії” досліджує тему українських біженців та європейських волонтерів.

 

Об’єднання Українських Продюсерів (ОУП) завершило роботу над документальним фільмом «Вокзал надії».

Він досліджує тему українських біженців в Європі, коли одні з жахом вириваються з пекла, а інші, приховуючи сльози, зустрічають їх на головному вокзалі Берліна.

Почуття милосердя, терпіння, причетності, які переживають європейські волонтери, об’єднують їх з утікачами перед обличчям війни. Окрім драматичних історій українських героїв, автори фільму шукають відповіді на питання “як” та “чому” прийняли рішення волонтерити на вокзалі благополучні німці.

Продюсерами стрічки виступили співзасновниці Об’єднання Українських Продюсерів Алла Липовецька і Марина Квасова, які керують компанією Mamas Production.

Наш земляк та дуже талановитий медіа фахівець, екс-редактор «Кременчуцького телеграфу» Валерій Корсунський, креативний продюсер фільму: «Ще 23 лютого сучасний та модерновий вокзал Берліна жив своїм буденним життям: потяги та валізи, сосиски та шаурма, зустрічі та прощання, обійми та передчуття нових пригод. А вже за кілька днів він перетворився на один з найбільших у Європі волонтерських хабів. Разом із першими потягами із заляканими, розгубленими, втомленими українцями на вокзал почали приходити звичайні берлінці, які пропонували безкоштовне житло, їжу та будь-яку можливу підтримку. Все це було за велінням серця, бо вчинити інакше вони просто не могли. Людей ніхто не примушував, а вони нічого не чекали у відповідь. І тоді ми подумали, що це не має залишитися непоміченим. Виникла ідея одним з героїв фільму зробити і сам вокзал — місце, де перетнулися долі волонтерів та українських біженців».

Робота над фільмом розпочалася на початку березня, він знятий за 5,5 місяців, що вважається невеликим проміжком часу для серйозного документального проекту. Але визначальним було не втратити момент, фільмувати все «по-живому», показати, як війна назавжди змінила життя українських людей, як вона міняє безхмарне (як, можливо, комусь здається) життя європейців.

Знімальна група:

Сценарій — Ніна Шуліка

Режисерки — Наталя Мірошниченко, Яна Федосенко

Оператор-постановник — Ріхард Маркс

Режисер монтажу — Мікаел Торгомян

вукорежиссер — Міхаель Крюгер

Креативні продюсери — Валерій Корсунський, Олексій Удовицький

Фільм підтримується проектом Гуманітарного Штабу Благодійного Фонду Сергія Притули NEST. За посиланням можна підтримати українців, приватний будинок яких повністю зруйнований внаслідок обстрілів російської армії. Проєкт створює можливість допомогти цим українцям повернутись до свого дому — отримати мобільний тимчасовий будиночок на свою рідну ділянку. https://bit.ly/film_hope

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися