Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Наші опоненти у Кременчуці не хочуть чесних виборчих змагань»: партія «Голос» обіцяє довести справу по дрейфуючому активісту Савченку до логічного завершення

 

1 июля 2019 16:30

Експерти кажуть, що О.Савченко є технічним кандидатом і підігрує для кандидата в нардепи Юрія Шаповалова.

Сьогодні представники партії «Голос» і кандидати у нардепи від цієї партії по округам з центрами у Кременчуці та Горішніх Плавнях зібрали пресу, аби розповісти про як вони самі кажуть, фальшиві «голоси Кременчука».

Мова на прес-конференції йшла про ще одного кандидата в нардепи Олега Савченка, якого преса вже охрестила дрейфуючим кандидатом, бо він бігав з однієї партії в іншу і тепер намагається підмазатися під «Голос» Вакарчука.

Саме цей кандидат, схоже, вже замазався у брудних виборчих технологіях і для цього став директором приватного підприємства, яке співзвучне з партією Святослава Вакарчука «ГОЛОС!»

В інтернеті вже навіть «гуляє» реклама О.Савченко з наголосом на «Голос» і вона майже ідентична рекламі кандидатів від «Голосу».

Експерти кажуть, що О.Савченко є технічним кандидатом і підігрує для кандидата в нардепи Юрія Шаповалова.

«Наші опоненти у Кременчуці не хочуть чесних виборчих змагань»,- каже справжній кандидат від «Голосу» від Кременчука лікар Ростислав Зауральський.

Про те, що партія «Голос» доведе справу по дрейфуючому активісту Савченку до логічного завершення каже юрист партійноі організації Ірина Мягкова.

Вона зазначає, що в діях О.Савченка вона вбачає порушення відразу кількох статей Кримінального кодексу.

«Це стаття 157 «Перешкоджання здійсненню виборчого права», ст. 158 «Фальсифікація виборчих документів, документів референдуму чи фальсифікація підсумків голосування, надання неправдивих відомостей до органів Державного реєстру виборців чи фальсифікація відомостей Державного реєстру виборців», та ст. 358 «Підроблення документів». Ми також звернемося до ЦВК, окружкому, НАЗК. Саме НАЗК має контролювати використання кандидатами виборчих фондів. А газету вони випускали як і за які кошти. Треба розбиратися. Навіть після виборів ми цю справу не залишимо. Доведемо її до логічного завершення»,- заявила І.Мягкова.

Поки ж, за словами Р.Зауральського справу по його заявам на дії О.Савченка передано не слідчим, а дільничним інспекторам поліції.

Дрейфуючий активіст Савченко став кандидатом в нардепи і намагається підмазатися під «Голос» Вакарчука.

«Фіолетовий» кандидат Савченко вже і газету випустив аби «підмазатися» під помаранчевий «Голос» Вакарчука: тепер справою займеться поліція.

ЦВК відхилила скаргу партії «Голос» на дії кандидата в нардепи по Кременчуку Савченка і передала справу в Нацполіцію.

 

Олег Булашев

 

 

 

 

 

 
 
 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться