Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 6 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Наживо: зараз біля поліції Кременчука відбувається мирний мітинг з приводу вбивства Ірини Ноздровської

 

 

4 січня 2018 14:05

Крім того, учасники мітингу вимагають відправити у відставку і деяких місцевих правоохоронців. Початок трансляції.

 

Сьогодні біля адмінбудівлі відділу поліції Кременчука по вул. 29 вересня о 14-ій годині розпочався мирний мітинг з приводу вбивства правозахисника-викривача корупції Ірини Ноздровської.

Як каже організатор мітингу Ніна Дашко, небайдужі кременчужани,  представники громадських  організацій, депутати кременчуцької міської ради, воїни АТО, вимушені зібратися на мирну Акцію під стінами  кременчуцького відділу поліції   з приводу цинічного вбивства правозахисника -викривача корупції І.Ноздровської , яка постраждала через злочинну бездіяльність правоохоронних органів, через  ненадання їй, як викривачу корупції належної охорони згідно Законодавства України.

«Ірину вбили за правозахисну діяльність,   за  справедливі вимоги законного покарання наркомана - мажора за кермом, який убив її сестру. Нас шокує злочинна  бездіяльність правоохоронних органів  за декілька днів до вбивства  і після вбивства. Так, з всього видно, що у цій справі замість  справжнього розшуку  убивців робилося усе щоб  затягти розслідування  та  вигородити замовників і виконавців убивства, дати їм достатньо часу для втечі.

 А тим часом, поки  І.Ноздровську 3 дні не шукали,  в  її ноутбуці   «лазив»  ( і все по видаляв )   невідомий родині чоловік, що назвався «далеким родичем».

Ми глибоко стурбовані що злочинці занадто комфортно себе почувають в нашій країні , завдяки тому  що законодавство та олігархічно-кланова злочинна   система на їх стороні.

Державні правоохоронні структури розпиляні і приватизовані»,- розповіла правозахистниця Н.Дашко.

Також вона каже, що учасники мітингу вимагатимуть відправити у відставку і деяких місцевих правоохоронців. Чому? Про це дізнаетесь якщо прийдете на мітинг або подивитесь пряму трансляцію на сайті «Кременчуцької газети» о 14-00.

 

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися