Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

НАЗК відкрило публічний доступ до Реєстру декларацій: Шаповалов і Мовчан їх не подавали, Лєднік - подавав все

11 грудня 2023 09:05

У НАЗК зазначають, що вилучення документів з публічної частини Реєстру можливе і після його відкриття до завершення чи скасування воєнного стану в Україні. Однак у такому разі певний час вони перебуватимуть у відкритому доступі.

 

10 грудня, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виконало вимоги прийнятого Верховною Радою закону № 3384-ІХ, ззабезпечивши відкритий цілодобовий доступ до Реєстру декларацій.

Про це йдеться на сайті НАЗК.

Як зазначається, відтепер відкрито цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, із врахуванням заходів безпеки, визначених п. 2-11 Прикінцевих положень Закону «Про запобігання корупції».

«Якщо ви не знайшли у Реєстрі декларацію певної особи, то це означає, що щодо неї до НАЗК надійшло подання про вилучення з публічного доступу», - йдеться у повідомленні.

У НАЗК зазначають, що вилучення документів з публічної частини Реєстру можливе і після його відкриття до завершення чи скасування воєнного стану в Україні. Однак у такому разі певний час вони перебуватимуть у відкритому доступі.

На підставі подань вилучаються з відкритого доступу не тільки декларації, а і повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, подані за всі періоди. Всі документи, подані до Реєстру декларантами, стосовно яких на підставі подань вже застосовані заходи захисту, вилучаються з публічного доступу автоматично.

«Кременчуцька газета» вже встигла подивитися деякі декларації і зазначимо, що нардепи від Кременчука Юрій Шаповалов та Олексій Мовчан декларації за минулий рік чи про суттєві зміни в майновому статусі не подавали, а ось начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік подавав і щорічну декларацію і декларацію про майнові зміни. Зараз матеріал про його декларацію готується до друку.

Нагадаємо, нещодавно Зеленський також підписав законопроєкт №10262, що дає можливість НАЗК перевіряти майно, придбане до публічної служби.

 

Клим Соколов

Фото: НАЗК


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися