Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 26 Апреля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

НАЗК "виверне кишені" першого заступника голови Полтавської облради Холода аби перевірити його декларацію

 

6 ноября 2018 14:45

Це вже вдруге НАЗК береться за справу Холода.

 

Національне агентство з запобігання корупції розпочало повну перевірку декларацій щодо 8-ми посадових осіб, серед яких перший заступник голови Полтавської обласної ради Євген Холод.

Про це повідомила прес-служба Агентства. 

Зазначається, що рішення про початок перевірок були прийняті на підставі аналізу звернень правоохоронних органів (щодо 2-х осіб), громадських організацій (щодо 2-х осіб) та фізичних осіб-викривачів (щодо 3-х осіб) про можливе відображення у деклараціях недостовірних відомостей.

У НАЗК також нагадали, що проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, "у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені", та на підставі статті 50 Закону України "Про запобігання корупції".

Нагадаємо, раніше Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адміністративні правопорушення, вчинені першим заступником голови Полтавської обласної ради Євгенієм Холодом.

Холоду інкримінують правопорушення, пов’язані з корупцією, відповідальність за які передбачено частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Євгенію Холоду загрожує накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Одначе у своєму повідомленні НАЗК тоді зазначало, що складення протоколу і передача його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.

І, дійсно, суд НАЗК тоді пану Холоду програло.

 

Олег Булашев

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться