Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 29 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

НАЗК внесло припис Кременчуцькому міському голові Малецькому

 

19 декабря 2018 14:50

Припис міському голові Віталію Малецькому було винесено стосовно начальника комунальної установи "Кременчуцька рятувально-водолазна станція" Василя Білоуса.

 

Національне агентство внесло три приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону.

Припис внесено Голові Державного агентства водних ресурсів України Ірині Овчаренко стосовно  встановлених фактів непередачі начальником Херсонського обласного управління водних ресурсів Держводагентства Ігорем Андрієнком в управління іншій особі належних йому корпоративних прав у товаристві з обмеженою відповідальністю протягом 30 днів з моменту призначення Андрієнка на вказану посаду у порядку, передбаченому Законом.

Також внесено припис Кременчуцькому міському голові Полтавської області Віталію Малецькому стосовно начальника КУ «КРВС» Василя Білоуса у зв’язку з наявністю неврегульованого потенційного конфлікту інтересів, зумовленого родинними та іншими позаслужбовими стосунками з синами та невісткою, що може вплинути на об’єктивність прийняття рішень під час виконання начальником КУ «КРВС» своїх службових повноважень.

Крім того, Національне агентство внесло припис голові Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадію Джегуру стосовно порушення вимог частини четвертої статті 12 Закону України «Про запобігання корупції», а саме ненадання у повному обсязі та з порушенням встановлених законодавством строків інформації та документів на запит Національного агентства.

Згідно з приписами, Національне агентство вимагає усунути вказані порушення, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться