
Обприскувати молоді рослини потрібно ретельно, бо препарат має контактну дію то важливо, щоб все листя бур’яну було вкрите краплями розчину.
«Декоративні культури» планують закупити рідини на основі бішофіту на 750 тисяч гривень. Нею обприскуватимуть рослини, що викликають алергічну реакцію.
Про це відомо з ресурсу публічних закупівель, пише ЗМІСТ
Напередодні комунальники уже придбали 30 тис. літрів по 24,6 грн за літр за 738 тис. грн.
Наприкінці літа алергіки страждають через цвітіння амброзії. Часто серпень стає для багатьох людей причиною залишатися вдома.
Для оприскування використовують «Амбростоп». Це засіб для боротьби з амброзією є безпечним для людей і тварин на основі бішофіту.
Довідково
Бішофіт – це природна сіль, вік якої складає близько 250 мільйонів років. На Полтавщині її добувають на глибині 2,5 кілометри, і це є найглибшим місцем у світі за заляганням бішофіту. Мінерал використовують не тільки в косметології та медицині. Полтавський науковець Павло Писаренко довів ефективність використання мінералізованої (пластової) води у боротьбі з амброзією.
Обприскувати молоді рослини потрібно ретельно, бо препарат має контактну дію то важливо, щоб все листя бур’яну було вкрите краплями розчину.
При обробці амброзії рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння вже не здатне до розмноження і не викликає нездужання у людей. Тобто вона може й рости далі, але шкоди вже не приносить.
Потрапляючи на листя рослин розчин проникає в кореневу систему та викликає процес в’янення.
Тим часом Кременчужани вважають, що місцевій владі «пАфігу» на амброзію, що буяє на вулицях
Читайте: Обережно - амброзія! У Кременчуці наступає час небезпечної рослини - алергена
За матеріалами джерела