Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 26 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Не уклав договору із «Кременчукгаз» на техобслуговування квартири – можеш бути без газу тижнями

 

30 июля 2019 14:15

«Які показники нам уже накрутило за електроенергію – можна лише здогадуватися».

Як ми повідомляли раніше, ПрАТ «Кременчукгаз» відключало десятки квартир від газу по місту. За словами мешканців будинку по проспекту Свободи,57, відключення 56 квартир відбулося 22 липня після перевірок у кожній оселі газових установок та електроплит.

«Нам перевірили газові установки і сказали, що будуть відключати – щоб ми укладали договір з «Кременчукгазом». Однак, як я розумію, ці договори з «Кременчукгазом» має укладати ЖЕК «Автозаводський» чи управляюча компанія. Ми колективно порадилися будинком, і так і не знайшли відповідальної людини – яка б ішла домовлятися та все з’ясовувати. І тому досі сидимо без газу», - розповіла мешканка Ірина, квартиру якої також відключили.

За її словами, усі уже другий тиждень лишаються без гарячих обідів, або звертаються з цим до рідних, які мешкають у сусідніх будинках. Воду гріють електрочайниками.  

«Які показники нам уже накрутило – можна лише здогадуватися. Але ніхто не розуміє, у чому справа і чекають незрозуміло чого», - коментує вона далі.

Та додає, що зверталася до Служби допомоги мера кременчужанам – там нічим зарадити не змогли. Також повідомляє, що на будинку висіло оголошення від «Кременчукгазу», у якому повідомляли про необхідність укладання договорів із приватним акціонерним товариством.

«Та ніхто нікуди не йшов. Усе лишається на тому ж місці», - додає містянка.

Як прокоментував ситуацію головний інженер «Кременчукгаз» Болеслав Грабовський, у даних будинках «не було договорів на технічне обслуговування, зафіксували виток газу та не було акту розмежування балансової належності» - через що і сталося відключення.

Він додав, що сьогодні питання вирішили між представниками «Кременчукгаз» та мешканцями будинків.

І наголосив, що мешканці самотужки прийшли до акціонерного товариства та підписали договори про «технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж». Тож відтепер у квартирах із сьогоднішнього дня буде газ, а з  кожного помешкання сплачуватимуть більше 5 гривень за відповідне обслуговування.

Нагадаємо, у Кременчуці без газу досі лишаються 76 квартир.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться