Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 26 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Не вежа Вітовта, і не собачі туалети - Кременчук відправив на обласний інвестиційний конкурс проєкт, пов'язаний із відпочинком містян

 

14 вересня 2021 12:15

Два проєкти з екологічної безпеки.

Сьогодні у мерії Кременчкука розглядали три проєкти, які планували подати на обласний інвестиційний конкурс і отримати під них фінансування.

Два проєкти розробили в категорії екологічної безпеки, а ще один – культурно-історичної спадщини.

Так перший стосувався зведення в Кременчуці вежі князя Вітовта. Як повідомив один із розробників, директор Міського палуцу культури Сергій Ситник, це масштабний проєкт, реалізація якого передбачається протягом 10 років. Розробники пояснюють, що історія Кременчука сягає не лише часів імператриці Катерини, а ще й далеко на століття. Тож зведення вежі – буде цікавим для розміщення експозицій про середньовіччя в Кременчуці.

Проте, як зауважив перший-віце мер Володимир Пелипенко, проєкт цікавий, але він надзвичайно фінансово затратний. Зокрема, спочатку потрібно розробити проєкти на будівництво. І для цього в бюджеті Кременчука на 2022 рік передбачити кошти, а далі звернутися до Державного фонду реконструкції і розвитку. Тож не варто його виносити на обласний конкурс.

Інші два проекти – є менш фінансово ємними.

Їх обидва розроблено в міському департаменті житлово-комунального господарства.

Один із них має назву «Прибери за своїм улюбленцем». Йдеться про встановлення 350 собачих туалетів по всьому місті. Вартість одного 300-500 грн, а реалізація всього проєкту вимагає 1 млн 100 тис грн.

Другий спрямований на прибирання міських пляжів. У Кременчуці із 9 існуючих пляжів – 4 офіційні. Ось і хочуть придбати для комунального підприємства «Кременчук Аква сервіс» трактор і спеціальне обладнання для їх прибирання. Вартість його – 1 млн 167 тис грн..

У результаті, на засіданні проголосували, аби останній проєкт висунути на обласний конкурс, щоб він отримав фінансування. І тепер все залежить від активності містян, від того, як вони голосуватимуть.  

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися