Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 26 Апреля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Не все так гарно, як здається: кременчужани у 2018 році стали більше скаржитися у мерію

 

3 января 2019 09:15

Кількість звернень збільшилася майже  по всіх показниках.

 

Протягом 2018 року до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області надійшло 10257 звернень громадян, що на 117 звернень  більше ніж у минулому році.

Про це сказано в проекті рішення виконкому «Про підсумки роботи по розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті  Кременчуцької  міської ради Полтавської  області за 2018 рік».

У документі зазначено, що кількість звернень збільшилася майже  по всіх показниках, на високому рівні залишилася кількість звернень з питань соціального захисту, комунального господарства та землекористування. Майже на тому ж рівні, що і минулого року залишається кількість звернень до органів влади вищого рівня та кількість громадян, прийнятих керівництвом міста на особистих та виїзних прийомах.

Як показав  проведений  аналіз  стану  роботи зі зверненнями громадян у 2018 році, робота зі зверненнями громадян потребує постійного поліпшення. Для зменшення кількості звернень, особливо у вищі органи влади, необхідне проведення широкої роз’яснювальної роботи з найбільш актуальних соціальних проблем, таких як призначення або перерахунок субсидій, пенсійного забезпечення.   

Також у документі, що виноситься на розгляд виконкому міститься вимога до керівників управлінь та відділів мерії проаналізувати  стан  роботи  зі  зверненнями  громадян  за 2018 рік  у підпорядкованих їм службах та інформувати про проведену роботу   виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області до 15.02.2019 року.

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться