Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Не зважаючи на введені податкові пільги на час карантину, Біланівський ГЗК платитиме податки, аби на місцях не скорочувалися соціальні програми

3 квітня 2020 09:50

ТОВ «Біланівський ГЗК» за будь-яких обставин, залишається соціально-відповідальним підприємством і надійним партнером територіальних громад у вирішенні найгостріших соціальних проблем.

На період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), Верховна Рада України ухвалила спеціальний Закон про податкові пільги для бізнесу, згідно з яким – земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності, за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року, не нараховуються та не сплачуються. 

Але водночас, розуміючи, у якій складній фінансовій ситуації опиняться територіальні громади, дирекцією підприємства ТОВ «Біланівський ГЗК», за підтримки керівництва Ferrexpo, ухвалене рішення щодо сплати податків до бюджетів Новогалещинської ОТГ та Дмитрівської сільської ради у повному обсязі. Це дозволить органам місцевого самоврядування не скорочувати соціальні програми, спрямовані на підтримку сільських мешканців.

ТОВ «Біланівський ГЗК» за будь-яких обставин, залишається соціально-відповідальним підприємством і надійним партнером територіальних громад у вирішенні найгостріших соціальних проблем.

Нагадаємо, Ferrexpo виділить 2 млн 500 тис доларів США допомоги для боротьби з коронавірусом.

Біланівський ГЗК виділив 300 тис грн медустановам Кременчуцького і Козельщинського районів.

 

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися