Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Невідомо скільки ще кременчужанам доведеться "стрибати" по Крюківському мосту

 

31 мая 2018 15:05

Старий асфальт обіцяють зняти найближчим часом.

Гроші на ремонт ще не виділили. Проект рішення  міськвиконкому «Про перерозподіл бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних  коштів – Департаменту ЖКГ» оприлюдено на сайті Кременчуцької міської ради.

Згідно з цим проектом рішення, членам міськвиконкому пропонують зменшити бюджетні асигнування спеціального фонду  на суму 600 тис грн., виділених на капітальний ремонт вулично-шляхової мережі міста. У той же час заплановано збільшити бюджетні асигнування на цю ж суму на виконання поточного ремонту проїжджої частини мосту через р. Дніпро для комунального підприємства «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління».

А поки рішення не затвердили рішення виконкому гроші не виділили і ремонтники КП "ШРБУ" не можуть приступити до асфальтування.

Скарги від кременчужан на жахливі поїздки через міст з'являються постійно у соцмережах. Дискомфорт приносить і те, що старий асфальт зняли лише з однієї смуги.

Цю незручність обіцяють виправити. У найближчі дні фрезою знімуть старий асфальт. Та коли до асфальтування приступлять невідомо.

Тим часом кременчужани згадують, як мером був Олег Бабаєв, ремонт мосту зробили за два тижні. Ремонтували вночі, так що кременчужани ніякого дискомфорту не відчули. Два роки пролежав асфальт.

Нагадаємо, брехун, брехун, фіолетове ч * о, пи * дун ...: водії про Малецького, який обіцяв почати ремонт Крюківського мосту.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться