Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Невже Малецький почув кременчужан? Депутати погодили організацію змішаної форми навчання у комунальних закладів позашкільної освіти

23 вересня 2022 14:00

За даними державної служби статистики України в Кременчуці налічується 22 тис 117 дітей шкільного віку, які можуть потенційно відвідувати заклади позашкільної освіти.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міськради депутати погодили проект рішення "Про погодження організації змішаної форми навчання у комунальних закладах позашкільної освіти Кременчуцької міської територіальної громади у 2022-23 навчальному році".

Про це у своєму Телеграм-каналі пише редактор нашого видання Олег Булашев.

"Влітку вони працювали, а потім мер перевів їх в режим онлайн-навчання. Але в інших містах країни, наприклад, у Горішніх Плавнях, вони так і працювали офлайн. Тепер і Малецький вирішив, що навчатися грі у баскетбол, чи їзді на картингу онлайн неможливо і почав робити укриття. Невдовзі запрацюють і школи?",- пише у своєму Телеграм-каналі Олег Булашев.

Згідно з рішення сесії, департаменту освіти, департаменту у справах сім’ї та дітей, управлінню молоді та спорту, управлінню культури та туризму слід організувати та провести перевірку готовності підпорядкованих закладів до роботи в новому навчальному році.

У пояснювальній записці до проекту рішення сказано, що Законом України "Про освіту" - позашкільна освіта є невід’ємним складником система освіти, яка створює додаткові можливості для духовного, інтелектуального, фізичного розвитку дітей та підлітків.

"В умовах військових дій найбільшої актуальності набуває системи комунікації з дітьми, їхніми батьками, сім’ями, педагогами",- пишеться у поясненні і викликає подив, бор раніше мер Кременчука Віталій Малецький, начебто, був іншої думки і не готовий аби позашкілля навчалося офлайн.

Далі в мерії наче виправдовуються, чому влітку всі заклади позашкілля працювали. а з вересня перейшли в онлайн навчання.

"Відповідно до листа Міністерства освіти і науки "Про організації освітнього процесу" організація освітнього процесу з дистанційною або змішаною формою навчання проводиться за погодження з військово-цивільною адміністрацією. Відповідно було направлено запит на погодження освітнього процесу за змішаною формою навчання в закладах позашкільної освіти до КРВА, але звідти надійшла відповідь, що вони не військово-цивільна адміністрація і відповідне погодження не дають. У зв’язку з вищевикладеним існує необхідність погодити організацію змішаної форми навчання в комунальних заклади позашкільної освіти Кременчуцької міської територіальної громади на 2022-23 навчальний рік",- сказано у поясненні до проекту рішення.

У місті зараз існує мережа комунальних закладів позашкільної освіти: це будинок дитячої та юнацької творчості, об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, клуб юних моряків "Гардемарин", центр позашкільної освіти "Академія майбутнього", а також 4 мистецькі школи - музичні та художня школи. У місті також діють 7 комунальних закладів фізичної культури і спорту.

За даними державної служби статистики України в Кременчуці налічується 22 тис 117 дітей шкільного віку, які можуть потенційно відвідувати заклади позашкільної освіти.

Нагадаємо,  Малецькому слід повчитися у колег з району: в Оболонській ОТГ школи офлайн працюють поки 2 рази на тиждень, а планують - цілий тиждень

Читайте: Як влада Кременчука перекладає відповідальність з "хворої голови на здорову": влада міста та району обмінялися звинуваченнями

Також нагадаємо, з Освіти починається Держава: поки Кременчук не відкрив дитсадки та школи, у громадах району є приклад для наслідування

Влада Кременчука розмірковує, аби викладачі музичних шкіл ходили на уроки до дітей до дому

Поки Малецький не зміг організувати укриття в школах, приватні навчальні заклади Кременчука показують позитивний приклад

Які школи Кременчука можуть першими прийняти дітей за партами і чи відкриються дитсадки у місті

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися