Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 5 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Незабаром телемедицина на Полтавщині запрацює в кожній амбулаторії області

 

 

16 квітня 2021 13:15

Можливість надають телемедичні технології, які нині набирають обертів і відкривають можливості надання якісних медичних послуг.

Заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко розповів про розвиток та широке застосування телемедичної платформи в регіоні.

За його словами, в умовах боротьби з COVID-19 стає актуальним формат дистанційних відеоконсультацій, що дозволяє зберегти здоров'я лікарів і пацієнтів, а також взаємодіяти медикам із колегами в особливо складних випадках. Таку можливість надають телемедичні технології, які нині набирають обертів і відкривають можливості надання якісних медичних послуг.

У 2019-2020 роках на Полтавщині за кошти субвенції з державного й місцевого бюджетів для потреб амбулаторій, що працюють у сільській місцевості, закупили 339 програмно-апаратних комплексів для телеметрії та телемедичного консультування на понад 23 мільйони гривень.

«Наразі технічна складова роботи телемедицини забезпечена в повному обсязі. За дорученням голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова з метою повноцінної та ефективної роботи цієї системи ми проводимо онлайн-навчання лікарів, для того щоб пацієнт із кожного населеного пункту області міг отримати консультацію лікаря-фахівця обласної лікарні імені Скліфосовського або обласного клінічного кардіологічного диспансеру»,– розповів Ігор Панченко.

Після завершення навчання, орієнтовно з травня, громадяни та лікарі отримають повноцінний доступ до всіх складових телемедичної платформи:

- доступність діагностики для пацієнта;

- швидкість отримання показників стану здоров’я;

- консультації «пацієнт-лікар», «лікар-лікар»;

- диспетчеризація звернень.

Нині телемедицина стає важливою галуззю не лише в сфері медичного обслуговування людей, а й в обміні професійним досвідом, дистанційному навчанні, підвищенні рівня кваліфікації лікарів без відриву від роботи.

Нагадаємо, З 1 квітня українців очікують зміни, що стосуються лікування

 

 

За матеріалами Полтавської ОДА

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися