Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 22 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Норму перевищено в 100 разів - санлікарі наполегливо не рекомендують купатися в Дніпрі і Сухому Кагамлику

14 июня 2019 13:55

Палички, аж кишать.

У Кременчуці, у річках Дніпро і Сухий Кагамлик заборонено купатися. Цей висновок зроблений на основі аналізу води, який провели фахівці  Кременчуцького лабораторного центру.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 13 червня показники мікробіологічної забрудненості води в Дніпрі в районі пляжу «Центральний» та води в річці Сухий Кагамлик (біля пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький») не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. (Влітку моніторингові дослідження проводять щотижня)

Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) в районі пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 240 000 (при нормативному показнику не більше 10 000). 

На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» з лівої сторони індекс ЛКП та з правої сторони становить 500 000 (при нормативному показнику не більше 5 000).

Санлікарі нагадують, що індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

«З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, рекомендуємо здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р.Сухий Кагамлик). А також закликаємо не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання», - йдеться в повідомленні санлікарів.

Нагадаємопалички у воді, аж кишать: у Кременчуці не рекомендують купатися в Дніпрі і Сухому Кагамлику.

 

Світлана Павленко, за матеріалами прес-служби міськвиконкому

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться