Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 1 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Нове медичне обладнання отримав Кременчуцький онкологічний диспансер

 

20 июня 2019 18:00

Подарунок від благодійного фонду.
 

Кременчуцький обласний онкологічний диспансер отримав дефібрилятор TEC-5631 (Виробник: Nihon Kohden, Країна: Японія) і Насос інфузійній Aitecs DF-12M загальною вартістю майже 300 тис грн. Вкрай потрібне обладнання для реанімації придбано за кошти Всеукраїнського благодійного фонду «Допомагати просто!», заснованого  ПриватБанком. 

«Ми завжди дослухаємося до побажань наших клієнтів. Сьогодні на прохання онкодиспансеру ми допомогли їм з обладнанням для реанімації. І це є чудовим прикладом співпрації фінансової та лікувальної установ, коли банк з багаторічною історією соціальної відповідальності, разом з лікарями, дарує надію на одужання», - розповідає Віктор Коваленко, директор Кременчуцької філії ПриватБанку.

«Ми щиро вдячні ПриватБанку та Фонду за допомогу. Ці два апарати, дефібрилятор та інфузійний насос, - це обладнання, яке допоможе врятувати не одне життя. Дефібрилятор призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише декілька хвилин, він допоможе нам врятувати пацієнта. Інфузійний насос призначений для тривалого, дозованого, контрольованого введення розчинів, високоактивних лікарських препаратів, поживних речовин пацієнтові. Що надзвичайно важливо для наших хворих.  Можливості управління рідинами інфузійного насосу в рази перевершують можливості ручного введення препаратів медичним персоналом», - пояснює  Володимир Севідов, головний лікар Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру.

«Створений за ініціативи клієнтів та співробітників ПриватБанку, благодійний Фонд “Допомагати просто” за вісім років діяльності надав допомогу більше ніж на 152 млн грн. Ми вдячні всім - нашим співробітникам та клієнтам, які долучились до благодійності. І не варто думати, що для благодійності потрібні великі статки. Навіть одна перерахована вами гривня  - може допомогти врятувати чиєсь життя»,  - розповідає Євгеній Азаров, керівник напрямку по залученню та реалізації зарплатних проектів Кременчуцької філії ПриватБанку.

Зpобити благодійний внесок можна на сайті благодійного фонду, в системі електpонних платежів Пpиват24 або в будь-якому банкоматі чи терміналі самообслуговування ПpиватБанку по всій кpаїні. Інформацію про кожне зарахування та подальше використання коштів можна побачити на сайті blago.privatbank.ua

ДОВІДКОВО:

Благодійний фонд “Допомагати просто!” – один з найбільших фондів України. 100% внесків меценатів йдуть на надання допомоги, оскільки адміністративні витрати благодійного фонду фінансує ПриватБанк. Усі внески та витрати – тільки в безготівковій формі. Фонд співпрацює з офіційними представниками компаній – виробників медичного обладнання, ліків, що впливає на зменшення вартості.

 

За матеріалами прес-служби ПриватБанку у Кіровоградській та Полтавській областях

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться