Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 2 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Нові технології боротьби з амброзією – це в Полтаві, а у Кременчуці закликають косити і косити

 

20 июня 2019 16:40

Суть методу полягає в тому, що корінь гине в землі, й виривати рослину не потрібно.

Уперше за багато років у Полтаві розпочали боротьбу з амброзією. Для боротьби з небезпечним алергеном почали використання нового засобу «Амбростопу», адже всі методи, застосовані до цього, виявлялися неефективними.

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Пояснення, чому обрано такий спосіб боротьби з небезпечним бур’яном: ця речовина, створена на основі мінералу бішофіту, який знищує амброзію, але не впливає на інші рослини.

Переконують: препарат абсолютно безпечний для людей, тому комунальники під час розпилювання навіть не використовують спеціального одягу.

І нагадують: 19 червня розпочався перший етап знищення амброзії. Комунальники зосередилися на території Подільського району (Зелений острів, рятувальна станція, міська лікарня № 3 та пляжі). Далі - будуть дотримуватися заздалегідь складеного графіка.

Працівників супроводжує трактор, на причепі якого встановлено 3 «єврокуби», кожен ­– ємністю в тисячу літрів. Комунальники заправляють речовиною свої автоматичні, обладнані акумуляторами ранці. Один з них може вмістити 16 літрів засобу. Потім вішають їх собі на плечі й через шланг обприскують амброзію.  

«Амбростоп» наочно засвідчив свою ефективність – листя амброзії в’януло вже за 20 хвилин. Інші рослини на засіб не реагували. Згідно з технологічними вимогами, оброблена рослина повинна ще простояти 10-15 днів. За цей час хімічна речовина потрапить у кореневу систему й знищить її цілком. Тобто, корінь гине в землі, й виривати рослину не потрібно.

У Кременчуці тим часом у боротьбі продовжують використовувати старий спосіб – виривати і косити. Бо про інші методи боротьби не йдеться. 

Це видно із повідомлення департамента ЖКГ на сторінці в Фейсбуці.

Там йдеться про те, що з квітня поточного року силами комунальних підприємств та управляючих компаній на території міста здійснюється покіс рослинності. А далі заклик … вести покіс карантинних рослин на прилеглих територіях будинків, торгових точок, будівель, споруд та ін.

Про інші способи, приміром, такий, як застосовують у Полтаві, у Кременчуці не йдеться.

Хоч раніше обіцяли взяти їх до відпрацювання.

Нагадаємо, коситимуть і експерементуватимуть збішофітом: як у Кременчуці збираються боротися з амброзією.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться