Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 17 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Новопризначений прокурор Кременчука Лапко розповів про себе, здивувався рівнем злочинності в місті та намітив першочергові цілі

 

23 березня 2021 16:50

Журналісти сподіваються, що його слова будуть підкріплені реальними справами.

Сьогодні новопризначений керівник Кременчуцької окружної прокуратури Андрій Лапко провів першу прес-конференцію на посаді і на відміну від попередника Дмитра Демченка був відкритий з журналістами.

Він відразу розповів про себе та свою родину. Пану Лапку 45 років. Він уродженець Донеччини. Має стаж роботи в органах прокуратури близько 20 років, з яких 11- на керівних посадах. А.Лапко пройшов по послужних сходинках від слідчого до прокурора окружної прокуратури.

Він одружений і має 2 синів. Старшому сину - 19 років. Він навчається на юриста у Києво-Могилянській академії у столиці. Там він також навчається в МАУП (Міжрегіональна Академія управління персонало) на менеджера. А ще старший син прокурора Кременчуччини займає активну життєву позицію.

Молодший син А.Лапко - учень 9 класу.

Поки що прокурор Лапко родину до Кременчука не перевіз, але обов'язково зробить це у найближчий час. Зараз він винаймає у Кременчуці житло. А ще каже, що статки родини можна переглянути у декларації про доходи.

Новий прокурор каже, що займається спортивним плаванням на професійному рівні і відвідує тренажерну залу.

Працюючи у Кременчуці з 15 березня, А.Лапко вже має приємне враження про місто. І здивований від високого стану злочинності в ньому.

«Проаналізувавши стан злочинності, мене вразили цифри надвисокого рівня крадіжок та грабежів.... Ми спільно з поліцією будемо над цим працювати, аби подолати такий рівень цих злочинів»,- каже прокурор Лапко.

Також у першочергових планах - розгляд економічних злочинів та у сфері екології.

«Кременчук промислове місто і тут великий вплив на довкілля. Але займати 11 місце по забрудненню повітря - це вкрай негативний показник...»,- вважає прокурор.

Вже під час спілкування з журналістами останні радять йому переглянути матеріали навколо роботи Рижівського кар’єру.

Далі А.Лапко каже, що приділить увагу і питанням захвату земель берегів Дніпра, самовільному будівництву. При цьому він наголошує, аби підприємці, які не порушують закон не боялися нічого і стали працювали, адже він захистить їх від всіляких нападок, у тому числі й рейдерства.

Відповідаючи на запитання журналістів, прокурор Лапко зазначив, що наразі не може чітко назвати ім’я своїх заступників, адже це питання ще узгоджується в прокуратурі області.

На запитання «Кременчуцької газети» стосовно того, скільки прокурорів не пройшли атестацію та намагаються відновитися на посаді, А.Лапко відповідає чітко - 4 чоловіки. Це вказує на те, що за тиждень він вже вник у справи установи.

«З попередником я не спілкувався...»,- відповідає далі А.Лапко на запитання стосовно того, чи надавав йому Д.Демченко настанови. 

І загалом новий прокурор Кременчука не знає, де зараз працює Д.Демченко.

Далі новий прокурор Кременчука та регіону зазначає, що буде відкритий та прозорий для громади і не відмовляється інформувати про роботу через ЗМІ.

Під час прес-конференції журналісти просять взяти на контроль справу поховання матері екс-заступника голови Полтавської облради Євгена Холода на труну іншої кременчужанки і він не відмовляється, й робить відповідні записи у своєму блокноті.

Обіцяє пан прокурор і підняти справу «Антимайдану», аби потім надати журналістам відповідь про її стан.

Ознайомився А.Лапко і з запитом депутатки міськради Лариси Гориславець щодо розгляду резонансних проваджень по бюджетним справам, справам нардепа Шаповалова та комунальної телекомпанії та іншим. 

«Лист читав. Готуємо відповіді. Відповідь ще на опрацюванні»,- каже прокурор, а журналісти вже радять читати місцеві ЗМІ, аби бути в курсі подій місцевого життя і прокурор не відмовляється.

До речі, він вже Кременчук називає не інакше, ніж - наше місто.

Вже опісля прес-конференції журналісти поміж собою обговорюють новопризначеного прокурора і кажуть, що це серйозна, строга людина, людина зі стержнем і вони припускають, що його слова будуть підкріплені реальними справами.

Стало відомо, хто очолить реорганізовану прокуратуру Кременчука замість Демченка

Кременчуцька окружна прокуратура поки що залишається без заступників керівника

Мер Малецький наводить контакт з новим прокурором Кременчука Лапком, адже старий - Демченко, вочевидь, був його палким прихильником

Керівник кременчуцької прокуратури Демченко, як той заєць, «петляв» від конкретних питань депутатів

 

Олег Булашев

Відео Кирило Воронцов 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися