Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 19 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ну, і на біса вони нам потрібні: ефективність інспекторів з благоустрою райадміністрацій та мерії Кременчука примушують замислитися над проїданням коштів у районах

 

24 мая 2019 08:30

В Автозаводському районі інспектор складав 2,2 протоколи на місяць, у Крюківському – 1,8, а у мерії - 23. Коефіцієнт корисної дії інспекторів районів бачите самі! Проте мер Малецький цього не бачить, бо ці ж інспектори згодом можуть стати величезним ресурсом під час виборів.

Коли райради у Кременчуці були ліквідовані, міська владна команда, яку зараз очолює Віталій Малецький, вирішила, що районами керуватимуть райадміністрації. Функцій їм особливо не додали, залишивши роботу з громадою ( читай - піарщиків влади), службу у справах дітей, реєстр виборців та інспекторів з благоустрою.

Сьогодні мова піде саме про останніх. Відділи контролю за станом благоустрою при райадміністраціях створені для здійснення контролю за станом благоустрою території, виявлення недоліків зовнішнього благоустрою на території району та вживання організаційних та адміністративних заходів щодо їх усунення, виконання Правил благоустрою території міста Кременчука, затверджених відповідним рішенням міської ради та з метою профілактики порушень у цій сфері.

Цікаво, що ці ж самі функції виконує і управління за станом благоустрою при мерії.

І там, і там працюють люди. Згідно з відповідями на запити Кременчуцької газети до органів влади, в Автозаводському відділі благоустрою працює 15 інспекторів, у Крюківському – 9. Дев’ять інспекторів працює і в управлінні при мерії.

А тепер давайте переглянемо коефіцієнт їх корисної дії.

За 2018 рік 15 інспекторів у Автозаводській райадміністрації склали 33 адміністративні протоколи за статтею 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАп).

За 2018 рік 9 інспекторів у Автозаводській райадміністрації склали 17 адміністративних протоколи за статтею 152 КУпАп.

За 2018 рік 9 інспекторів у Кременчуцької мерії  склали 205 адміністративні протоколи за статтею 152 КУпАп.

Виходить, в Автозаводському районі інспектор складав 2,2 протоколи на місяць, у Крюківському – 1,8, а у мерії - 23.

Звичайно, крім складання протоколів всі інспектори роблять зауваження порушникам, проводять профілактичні бесіди тощо. Але показник роботи райінспекторів просто вражає! За що їм платити кошти, якщо за місяць інспектор складає близько 2 протоколів. Невже все так чинно, чисто та гарно в районах?!

Можливо минулого року інспектори щось не розуміли у своїй роботі і цього року виправилися?

Ми знову запитали у влади дані по протоколам за січень-квітень 2019 року.

У Автозаводському районі за 4 місяці цього року складено аж 15 протоколів, у Крюківському – 10, у мерії – 81.

Тож, коефіцієнт корисної дії інспекторів районів бачите самі! Як то кажуть, тут і коментувати нічого!

Проте не бачить це міський голова Віталій Малецький, бо ці ж інспектори згодом можуть стати величезним ресурсом під час виборів – обходити двори та лякати неугодних чи то агітувати, або ще виконувати якусь роботу аби керманич міста переміг.

Скоріш за все, скорочувати їх ніхто при владі В.Малецького не буде, а кременчужани продовжать оплачувати своїми податками армію міських чиновників, яка росте щороку.

 

Марина Соловей

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться