Кременчуцька газета
Неділя, 24 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Обіцяного три роки чекають: мешканці 14-ти поверхівок по Героїв Маріуполя та Європейській вже називають Малецького серійним брехуном

20 грудня 2022 11:15

Ситуація у їх будинках зовсім не виправилася.

 

Наприкінці листопада редакція «Кременчуцької газети» масово отримувала  звернення від мешканців 14-ти поверхівки на провулку Героїв Маріуполя, 101 (кол. Героїв Бреста - авт), в яких в разі відсутності світла зникає опалення і вода. Газ там і так відсутній.  Люди скаржилися, що замерзають у оселях.

Як допомогти мешканцям цих будинків, редактор нашого видання Олег Булашев ще 29 листопада запитав у міського голови Кременчука Віталія Малецького після його зустрічі з головами ОСББ.

В.Малецький відповів, що вже обізнаний з проблемою і загалом по місту 14 багатоповерхівок, у яких аналогічні проблеми. У восьми з них вже питання частково вирішено – встановлені генератори, які дають електрику на насоси і опалення не зникає. Тоді він пообіцяв вирішити і питання у інших 14-ти по верхівках.

Сьогодні мешканці 14-ти поверхівок по Героїв Маріуполя та Європейській вже зневірилися у мері Малецькому. Вони називають його серійним брехуном, бо в них ситуація зовсім не виправилася.

«Кременчуцька газета» наразі знову піднімає питання допомоги містянам і вже незабаром проінформує про отриманні відповіді щодо забезпечення мешканців 14-ти поверхівок частини благ цивілізації.

Нагадаємо, «Допоможіть нам!!! Нехай нам організують хоча б опалення...»: чергове звернення мешканців 14-ти поверхівки на Героїв Маріуполя

Малецький обіцяє допомогти мешканцям 14-ти багатоповерхівок, аби вони були з опаленням, коли будинки знеструмлюються

Мешканці 14-ти поверхівки по Героїв Бреста просять у мера Малецького допомоги: коли немає світла в будинку немає води та тепла, а газ там і так відсутній

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися