Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Облаштування укриття в Кременчуцькій гімназії №16 подорожчало на понад 350 тисяч

4 грудня 2023 15:45

Що відомо про підрядника та саму закупівлю.

29 листопада Кременчуцька гімназія №16 замовила капітальний ремонт та облаштування власного укриття, вартістю 354 тисячі 757,05 гривень. Про це йдеться на сайті Prozorro - пише видання МедіаДоказ.

Закупівлю провели без використання електронної системи, шляхом прямого підписання договору з підрядником. Про деталі ремонту нічого не відомо: немає докладної інформації про тендер, про кошторисні витрати, про план робіт і договірну ціну. Термін виконання робіт – до 31 грудня 2023 року.

До слова

18 травня 2023 року у виданні “Кременчуцька газета” вийшов матеріал про презентацію укриття гімназії №16, яку провів мер міста Віталій Малецький разом із директором закладу Олегом Довбнею. Міський голова зазначив, що укриття в школі зробили майже з нуля, бо це був звичайний господарський підвал. За словами директора навчального закладу, незважаючи на те, що в гімназії навчається 480 дітей, саме укриття розраховане лише на 150 осіб. За інформацією, яка оприлюднена в жовтні, гімназія №16 працює за змішаною формою навчання.

Що відомо про підрядника?

Виконуватиме ремонтні роботи кременчуцька фірма “Житлово-експлуатаційне підприємство “Перспектива”. В закупівлях немає жодної інформації про те, яку кількість працівників має дана компанія, який досвід роботи тощо. 

Згідно з інформацією на сайті Youcontrol, компанія зареєстрована у Кременчуці в липні 2007 року зі статутним капіталом 44 тисячі гривень. Основний вид діяльності – комплексне обслуговування об’єктів. Також фірма займається неспеціалізованою оптовою торгівлею і будівництвом. Вона ж володіє корпоративними правами на ще два підприємства: ТОВ “Світловодськ – Житлосервіс” та ДП “ЖЕП” Перспектива”. 

Засновниками фірми на даний час є Божко Тетяна Вікторівна (70% акцій) і Божко Максим Юрійович (30% акцій). Вони мають спільну адресу реєстрації, тому є ймовірність, що вони родичі.

Тетяна Божко, яка окремо зареєстрована як ФОП, займається діяльністю ресторанів, наданням послуг мобільного харчування. Також Божко Тетяна Вікторівна в 2006-2007 роках була помічником народного депутата Олега Володимировича Надоші, який представляв Блок Юлії Тимошенко. 

Стосовно ще одного засновника фірми – Максима Божка – відомо, що він понад 25 років також займається окремою підприємницькою діяльністю у сфері ресторанного бізнесу та надає послуги мобільного харчування. Відповідно до інформації на сайті Opendatabot, очолювати ТОВ “Житлово-експлуатаційне підприємство “Перспектива” ці люди стали нещодавно.

Виручка ТОВ “Житлово-експлуатаційне підприємство “Перспектива“ за минулий 2022 рік, коли почалася повномасштабна війна в Україні, становила рекордні 4 млн 457 тис. 500 грн.

Від початку 2023 року з компанією було підписано 12 державних угод на загальну суму 4,25 млн грн. Про це зазначається на сайті Clarity Project.

Варто відзначити, що це другий випадок співпраці з гімназією №16, коли фірма виконує роботи, оминаючи електронну систему закупівель, і не оприлюднює документацію. 22 грудня 2022 року з ЖЕП “Перспектива” уклали угоду на капітальний ремонт та облаштування найпростішого укриття, вартістю 775 тис. 921,89 грн.

Також дана компанія тричі у 2023 році отримала поза конкурсом замовлення від Кременчуцької гімназії №12. Наприкінці жовтня 2023 року поставила туди генератор, вартістю 55 тис 148 грн. А також у березні отримала підряд на виконання капремонту укриття за понад 1 млн грн, а у жовтні 2023 року виконувала там капітальний ремонт із заміни внутрішніх інженерних мереж для облаштування найпростішого укриття. Такі роботи замовники оцінили в 428 тис. грн.

Нагадаємо, У Кременчуці збираються відкрити ще один дитсадок на базі гімназії №16

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися