Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 28 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Обласні депутати завтра розглянуть питання про екологічну ситуацію в районі Північного промислового комплексу Кременчука


11 сентября 2017 16:30

Порядок денний засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

12 вересня об 11-00 у с. Омельник Кременчуцького району заплановано провести засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Як повідомила прес-служба облради, депутати мають розглянути 7 питань порядку денного:

1. Про екологічну ситуацію в районі Північного промислового комплексу Кременчука Полтавської області.

2. Про погодження технічного завдання на сміттєвозі з мультиліфтом і маніпулятором для роботи з контейнером 3,2 м куб для закупівлі спецтехніки за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.

3. Про розгляд проекту рішення обласної ради «Про додаткове надання в користування Диканській районній громадській організації «Товариство мисливців Диканщини» мисливських угідь на території Диканського району».

4. Про розгляд проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 06.03.2017 року № 406 «Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році» зі змінами, затвердженими рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 26.04.2017 року № 453 та рішенням сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 14.07.2017 року № 502».

5. Про розгляд проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році, затвердженого рішенням від 26 квітня 2017 року № 452 зі змінами, затвердженими рішенням сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 14.07.2017 року № 501».

6. Про звернення громадянина Пилипенка М. В. щодо порушення Водного кодексу України у відсутності можливості вільного доступу до води на базі відпочинку «Мис доброї надії».

7. Різне.

Нагадаємо, кременчужани масово обурюються на сморід у повітрі, однак місцева влада лише статистикою звітує та виправдовується. 

15 серпня під стінами Кременчуцької міськради активісти та містяни вимагали визнати у Кременчуці екологічну катастрофу. 

Інформація про напружену екологічну ситуацію в Кременчуці дійшла до Уповноваженого Верховної Ради України з Прав Людини.

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться