Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 20 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Точка зору: депутата Полтавської облради Телятника руками раніше судимого громадянина штучно втягують в інформвійну

 

16 лютого 2021 14:30

Р.Телятник говорить, що, як людина пряма і відкрита, вирішує всі питання не методами брудних інформкампаній з використанням сторонніх осіб, а виключно шляхом політичних дискусій зі своїми політичними опонентами.

 

Від початку діяльності нового скликання Полтавської обласної ради, в інформаційному полі, соцмережах спостерігаються елементи брудної інформаційної кампанії, в яку штучно намагаються втягнути депутатів, які відкрито висловлюють невдоволення діями чинного голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з приводу недотримання ним норм Регламенту, реорганізації Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Полтава і т.ін.

Так, депутат Руслан Телятник 31 січня 2021 року на своій сторінці у Фейсбук відкрито поставив запитання голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому, а саме: «Чому в Полтаві одні з найвищих тарифів на воду в країні? Чому Ви блокуєте передачу Полтававодоканалу місту, та територіальним громадам, як це вже зроблено майже всіма обласними радами? Що конкретно ви зробили, щоб врятувати Полтавафарм? Чому Ви не їздили на захист тарифу Полтавагазу в НКРЕКП?  Що особисто ви зробили для зниження тарифів на газ і на воду? І які будуть Ваші діі сьогодні, коли НКРЕКП повторно затвердив високі тарифи? Для чого Ви лобіюєте кошти на аеропорт? Для чого Ви протягнули нікому не потрібне будівництво Музею в Більську за 27 млн?"

Відповіді від О. Біленького на поставлені депутатом запитання не надійшло.

Натомість, послідувала брутальна інформаційна атака щодо Р. Телятника, де такий собі користувач соцмереж "Дмитрий Чикуров" послідовно в образливій формі, намагався принизити депутата:

Після того, як Руслан Телятник повідомив на своїй сторінці про те, що зазначений персонаж мав судимість, пов’язану з накркотиками, пан Чікуров заявив, що про нього та родину збирають інформацію і за цим, мовляв, стоїть депутат обласної ради Руслан Телятник. Проте, Д.Чікуров чомусь відразу не звернувся із відповідною заявою до поліції.

Вже після викладення посту Д.Чікурова у Фейсбуці керівник відділу комунікацій Головного управління поліції нацполіції Полтавщини Юрій Сулаєв заявив "Кременчуцькій газеті", що по факту посту Д.Чікурова та публікацій у ЗМІ зареєстровано повідомлення та буде проведена перевірка.

Але поки кампанія з поширення заяви Чікурова та нагнітання негативу проти Телятника продовжує активно розповсюджуватися на платній основі в Інтернеті.

"Кременчуцька газета" звернулася за коментарями щодо цієї ситуації до самого Руслана Телятника.

За словами Р.Телятника, все, що відбувається навколо його персони однозначно вказують на замовний характер розгорнутої  інформаційної кампанії з намаганням втягнути в неї його самого.

Як каже Р.Телятник, його опонент, якого він називає не іканше, як негідником, просто відволікає увагу від незручних питань, які депутати Полтавської обласної ради ставлять голові Олександру Біленькому. Намагаючись маргіналізувати всіх, хто заявляє свою принципову позицію, критикуючи дії голови обласної ради.

Р.Телятник говорить, що, як людина пряма і відкрита, вирішує всі питання не методами брудних інформкампаній з використанням сторонніх осіб, а виключно шляхом політичних дискусій зі своїми політичними опонентами  -  такими як він депутатами обласної ради. Про що він написав в черговому відкритому зверненні до Олександра Біленького:

«Олександр Юрійович! Йдучи в депутати Полтавської обласної ради, я дуже багато чув, настільки брудними є ваші «політичні методи» по відношенню до тих, хто «не п’є з вами каву». Брутально оббріхувати опонентів чужими руками, за допомогою кишенькових недожурналістів - не гідно людини, яка хоче, щоб її вважали чоловіком. Я звик відкрито говорити в очі все, що думаю. Я звик тримати один раз дане слово. Я ціную справжні чоловічі вчинки. Я не буду відповідати тим, хто з вашого науськування малює карикатури, придумує всілякі конспірологічні терорії, (які видають ваші страхи), принижує гідність моїх друзів. Мені всі ці псевдожурналісти не цікаві, вони лише в такий спосіб заробляють свої срібняки. Але все це тільки свідчить про те, що Полтавську обласну раду очолює непорядна людина і боягуз. Мені не треба наймати псевдо журналістів, щоб сказати це вам прямо в очі. В мене є питання виключно до вас і саме від вас я хочу почути на них відповіді. А відповісти доведеться », - написав депутат.

Нагадаємо, Дмитро Чікуров написав пост про те, що про нього та родину збирають інформацію. Це йому повідомили джерела, яких, з міркувань безпеки, не називає. Дмитро вказав, що інформацію нібито замовив депутат обласної ради Руслан Телятник. 

Р.Телятник стверджує, що це проти нього ведеться брудна компанія у тому числі з боку Д.Чікурова і вважає, що за цим стоіть голова облради, відносно якого депутат останнім часом часто виступає з критикою.

Як повідомили "Кременчуцькій газеті" у Головному управлінні нацполіції Полтавщини, відповідної заяви від Д.Чікурова щодо погроз чи то інших звинувачень оприлюднених ним у соцмережах до них не надходило.

Згодом керівник відділу комунікацій Головного управління поліції нацполіції Полтавщини Юрій Сулаєв заявив "Кременчуцькій газеті", що по факту посту Д.Чікурова та публікацій у ЗМІ зареєстровано повідомлення та буде проведена перевірка. 

 

Клим Соколов

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися