Кременчугская газета
Четверг, 20 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Облрада зайнялась питаннями рівня безпеки дорожнього руху: від диспетчеризації пасажирського автотранспорту до проведення різних конкурсів

 

12 июля 2018 12:10

У рамках програми патрульні автомобілі облаштовуватимуть медичним інвентарем, пасажирський транспорт - диспетчрським обладнанням, а дітям проводитимуть навчальні конкурси. 

Сьогодні на сесії Полтавської облради прийняли Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки.

Як сказано у документі, за останні роки в Україні спостерігається тенденція до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод (далі – ДТП). За останні два роки на автомобільних дорогах загального користування області було скоєно 8561 ДТП з постраждалими, в яких 284 особи загинули, та 2581 особа була травмована. Річний рівень смертності на дорогах Полтавської області складає 88 осіб на 1 млн. населення в той час, як середній показник по Україні складає 81, а середній показник по Європі складає 59. Разом з тим, середній показник кількості ДТП на 1 км автомобільних доріг Полтавської області становить 0,47, а середній показник по Україні складає 1,01. У порівнянні з іншими областями Полтавщина входить у десятку найбільш безпечних областей України для учасників дорожнього руху. Збільшення кількості ДТП зумовлено існуючим незадовільним станом автомобільних доріг, які побудовані за радянських часів та вичерпали свій ресурс і потребують відновлення дорожнього покриття відповідно до сучасних навантажень та інтенсивності руху, з урахуванням процесу урбанізації населення.

«Метою Програми є підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території області, зниження рівня дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків, створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, а також поліпшення координації діяльності територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування у сфері безпеки дорожнього руху»,- сказано у документі.

Напрями діяльності та заходи обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки буде облаштування патрульних автомобілів та стаціонарних патрульних постів (станцій) необхідним медичним інвентарем, запровадження системи диспетчеризації пасажирського автомобільного транспорту загального користування на внутрішньообласних маршрутах, розвиток велосипедної інфраструктури шляхом будівництва та облаштування велодоріжок на пішохідних частинах і велосмуг на проїзних частинах, встановлення велопаркувальних стійок тощо, проведення щорічних районних (міських) та обласного етапів Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», «Безпека руху очима дітей», Всеукраїнських змагань загонів юних інспекторів руху та гри команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, проведення обласних форумів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

На реалізацію заходів програми буде виділено кошти з обласного бюджету, а також рекомендується направити кошти місцевих бюджетів.

 Реалізація заходів Програми дасть змогу зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод, кількість загиблих та травмованих внаслідок дорожньо-транспортних пригод, знизити ступінь тяжкості дорожньо-транспортних пригод та їх негативні наслідки, зменшити рівень дитячого дорожньо-транспортного травматизму, підвищити рівень дотримання Правил дорожнього руху його учасниками, підвищити рівень свідомості та відповідальності учасників дорожнього руху тощо.

Нагадаємо, Полтавська облрада прийняла програму енергоефективності області на 2018 – 2020 роки вартістю 235 млн грн.

Полтавська облрада на 5 років продовжила контракт з директором спеціальної школи-інтернату та головним лікарем Кременчуцького ПНД.

У Полтавській облраді змінився керівник фракції аграріїв.

ОНЛАЙН: сесія Полтавської облради - депутати розглядають 109 питань порядку денного.

 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться