Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 17 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Обвинувачений вітчим заявив про однобокість слідства обставин смерті чотирирічного кременчужанина Арсенія

 

5 грудня 2017 13:30
Обвинувачений вітчим заявив про однобокість слідства обставин смерті чотирирічного кременчужанина Арсенія

Засідання перенесли на 7 грудня цього року.

Сьогодні у Автозаводському райсуді продовжився розгляд справи по загибелі 4-річного кременчужанина Арсенія, що сталася більше року тому.

Як свідка заслухали завідувача реанімацією Кременчуцької дитячої лікарні Юрія Авраменка. За його показами, дитину доставили у реанімаційне відділення о 16.45, а його викликали через 30-40 хв після цього та повідомили про стан хлопчика.

«Якщо є якісь ушкодження – варто робити МРТ або томографію. У нас такого немає, тому я по дорозі відразу заїхав до Третьої лікарні, щоб домовитись про томограму та дав команду, щоб із Полтави викликали нейрохірурга», - розповів Ю.Авраменко.

За його словами, томограма виявила три-чотири гематоми на голові. А уже через три години почали робити операцію.

«Коли у дитини був набряк мозку третього ступеня, варто було звільняти його від гематом», - продовжував Авраменко.

На запитання прокурора, чи можливо було  врятувати дитину, якби його швидше доставили до лікарні, – відповів ствердно.

Та повідомив, що гематоми були свіжими, адже звичайна гематома розпадається через 7-10 днів.

На суді захисник обвинуваченого у смерті дитини вітчима запитав, чи знає лікар про те, чи лікувався раніше чотирирічний Арсеній у реанімації. Цього лікар не знав. На що адвокат показав йому медичну картку хлопчика, де знайшли попереднє лікування кількома роками раніше. 

Цікавився адвокат вітчима і тим, хто робив фото хлопчика, які швидко облетіли через ЗМІ всю Україну.

Як відповів завідуючий реанімаційним відділенням, це робили поліцейські та слідчі, які прибули до лікарні разом зі "швидкою".

«Фотографії, які були надані потерпілою, йшли відразу з коментарями про побиття вітчимом, однак ніхто до цього не перевіряв інших версій ситуації. У судовому засіданні йде фальсифікація доказів», - заявив адвокат.

«Чому показанням потерпілої вірять, а підсудному – ні?» - додав адвокат.

На його думку, побиття дитини і не вчасне надання меддопомоги – це різні речі, а, отже, і справу мають розглядати, враховуючи і слова підсудного.

Слово взяв і сам обвинувачений та попрохав надати йому ще кілька днів для ознайомлення з ситуацією іншому адвокату.

«Я шукатиму іншого адвоката. Вважаю, що ви не розслідуєте, а лише шукаєте причини моєї винуватості. Я протестую. Я збирався їхати в поліцію, надавати покази, мене заарештували, звинуватили незрозуміло в чому», - звернувся обвинувачений до всіх у суді.

За його словами, слідчі не проводили достатніх дій для з’ясування істинності ситуації. Хоча він розповідав слідчому, як було все насправді, а той. мовляв, не захотів нічого слухати.

«Хтось прийняв рішення, і я і не розумію, що відбувається. Я не знаю досі, хто мене допитував. Якась жінка рилась у моєму телефоні, ставила незрозумілі запитання. Казала: «Или обвиняй ее (мати хлопчика - ред.), или ты будешь виновен сам!» Але я не можу звинувачувати когось у тому, чого я не бачив. Але я бачу, що мене ніхто не чує. Мене звільнили з роботи, лишили свободи», - заявив обвинувачений.  

Однак у відповідь на це прокурор відповів, що уже заслухали близько 20 свідків і більшість доказів не на користь невинуватості обвинуваченого.

Суддя Юрій Рибалко погодився надати кілька днів для того, щоб обвинувачений знайшов іншого адвоката. Також нададуть повторний запит свідку Мостовому, який працює у тій же охоронній фірмі, де раніше працював підсудний.

Засідання перенесли на 7 грудня цього року.

Нагадаємо, на попередньому засіданні заслухали колегу обвинуваченого.

Раніше допитували фельдшера Станції екстреної медичної допомоги Тамару Малецьку, яка приїздила на виклик родини того злополучного дня. У суді жінка давала покази по стану дитини вдома. Та відповіла на питання сторони захисту - що на її думку, так травмуватися дитина самотужки не змогла б.

Перед цим мати забитого хлопчика у суді давала покази, що чоловік ніколи не піднімав ні на неї, ні на сина руку. На запитання слідчого, як пояснити що на лобі, ліктях і колінах дитини були старі синці, вона відповіла, що коли була в лікарні (як сказав їй цивільний чоловік - обвинувачений) дитина вдарилася через падіння з дивана.

Справу загиблого чотирирічного Арсесія у суді почали розглядати у лютому минулого року.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися