Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Оце так жага піару! Агіт-тур Малецького школами Кременчука продовжився під час тривоги прямо «на плацу»

30 листопада 2022 16:45

Із 15 хвилин промови з освітянами - 5 були присвячені журналістам.

Сьогодні міський голова Кременчука Віталій Малецький продовжив свій агіт-тур школами. Цього разу зустріч він запланував у гімназії №12, що на Молодіжному.

Зазвичай, педагогічним працівникам міста доводиться слухати виступ мера, як урок – 45 хвилин. Він сам призначив такий формат. Але цього разу сталось не так, як гадалося. Ще під час очікування приїзду градоначальника пролунав сигнал «Повітряна тривога». А так, як навчальний заклад не має укриття, то людей із залу вивели… просто на майданчик перед школою. У навчальному закладі його називають «плац».

І Малецький, який спізнився майже на 10 хвилин, вів свої розмови на вулиці. Навіть, не привітавшись із присутніми, градоначальник приділив увагу знімальній групі Кременчуцької газети.

Видно ми дуже вже дошкуляємо меру викривальними, правдивими і незалежними від його думки публікаціями, якщо у В.Малецького така реакція на нас. А саме із 15 хвилин – 5 він приділив уваги журналістам нашого видання.

Адже буквально вчора ми оприлюднили інформацію про те, що Малецькому у жовтні нарахували зарплати понад (!) 150 тис грн, при цьому матдопомоги – понад 75 тис грн. Гриценко і Пелипенко – не відстають

Вчора ми також написали матеріал: "Малецький хотів зробити секретом те, що потрібно знати всім: як працюватимуть комунальні служби під час блекауту"

І сьогодні ми поставили питання, які вже не дуже подобаються меру.

А саме – чому ряд «Пунктів Незламності» обладнані у навчальних закладах, де немає укриттів. Зокрема, і в гімназії №12, а сьогоднішня ситуація із повітряною тривогою підтвердження того – коли лунає сирена, то людей випроваджуватимуть із приміщень. І тут буде байдуже – чи заряджений телефон.

Але відповіді від пана мера присутні кременчужани не почули. Почули - чергові образи і звинувачення на адресу ЗМІ. 

Також не почули від В.Малецького громадяни відповіді на запитання, чи буде кременчужанам перерахунок за тепло у ті дні, коли його не було. Адже є приклад на Полтавщині (в Лубнах) коли міська влада пішла на зустріч мешканцям.

Тож у преси і громадян не вийшло з мером конструктивної розмови. 

Серед того, що почули педагоги - не скоро вони прийдуть на навчання у рідні класи, адже і наступного семестру буде продовжуватися онлайн-навчання, бо міська влада погано дбає про безпеку дітей і вчителів, не своєчасно зробивши укриття.

Але школи у майбутньому відкриють і тут надія на наші ЗСУ, на нашу швидку Перемогу, а ніяк на Малецького і його команду.

 

Світлана Павленко

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися