Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 5 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Одному крадію кременчуцька суддя дала іспитовий термін, а іншого - відправила у в’язницю: чоловіки поцупили металобрухт

28 липня 2022 07:15

Судова справа.

 

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Наталія Мурашова розглянула у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в приміщенні суду кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 21.08.2021 року за обвинуваченням ОСОБА_1 , уродженця м. Кременчука, громадянина України, з середньою-спеціальною освітою, який не працює, одружений, має малолітню дитину ОСОБА_3 , раніше 5 разів судимого та ОСОБА_2 , уродженця м. Кременчука, громадянина України, з середньою-спеціальною освітою, який не працює, не одружений, має малолітню дитину ОСОБА_4 , раніше три рази судимого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України.

Як сказано у вироку суду, 08.08.2021 року близько 04 год. 00 хв. ОСОБА_2 разом з ОСОБА_1 , за попередньою змовою групою осіб, з прямим умислом, корисливим мотивом та метою, шляхом перестрибування через паркан, проникли в інше сховище, а саме на охоронювану територію МПП «ПАП», розташованого за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, проїзд Юнацький (вул. Пархоменко) буд.3, звідки повторно, таємно викрали металобрухт, належний МПП «ПАП», а саме п`ять металевих обрізків (кругів), загальною вагою 400,2 кг, вартістю 6,60 грн./кг, на загальну суму 2641,32 грн.

Заволодівши чужим майном, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зникли з місця вчинення злочину, викраденим майном розпорядилися на власний розсуд, спричинивши потерпілому МПП «ПАП», керівником якого є ОСОБА_5 , матеріальні збитки в розмірі 2641,32 грн.

Таким чином ОСОБА_1  та ОСОБА_2 вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст.185 КК України, повторне таємне викрадення чужого майна, за попередньою змовою групою осіб, поєднане із проникненням в інше сховище.

Допитані в судовому засіданні обвинувачені ОСОБА_1 та ОСОБА_2 повністю визнали свою вину у вчиненні кримінального правопорушення за обставин, наведених в обвинувальному акті. Дали показання про те, що літом 2021 року у нічний час вони вийшли на вулицю, щоб заробити гроші. Так, близько 4-5 годин ранку, недалеко від місця проживання ОСОБА_2 по АДРЕСА_4 , вони перелізли через бетонний паркан висотою більше 2 метрів та проникли на територію підприємства у м. Кременчук, яке вже не працює, де побачили металобрухт. ОСОБА_1 та ОСОБА_2 взяли на території підприємства п`ять металевих обрізків (кругів), довжиною до 1 метра, та перекинули їх через паркан на відкриту ділянку місцевості.

Після чого ОСОБА_1 та ОСОБА_2 також покинули огороджену територію підприємства, щоб вивезти металобрухт викликали по телефону знайомих з автомобілем. Але їм не вдалося викликати знайомих з автомобілем, щоб вивезти металобрухт. Час спливав, було вже близько 7 години ранку. Настав світанок. Навколо стали ходити люди. Проїжджав автомобіль водій та пасажир, якого побачили біля паркану підприємства зі сторони дороги металобрухт, тому зупинилися та забрали його з собою.

Таким чином ОСОБА_1 та ОСОБА_2 не змогли реалізувати металобрухт, який винесли з території підприємства, а тому розійшлися по домам. В останній момент вони відмовилися від доведення злочину до кінця, не маючи намір повторювати спроби чи докладати більше зусиль. ОСОБА_1 та ОСОБА_2 вказували, що щиро каються у скоєному, не заподіяли своїми діями жодної шкоди, стали на шлях виправлення, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебувають, на утриманні мають дітей. Просили не карати їх суворо.

Заслухавши справу суддя ОСОБУ_1 визнала винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, та призначила покарання позбавлення волі на строк 3 роки.

На підставі ч.4 ст.70 КК України, за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинення меншсуворого покараннябільш суворим,призначеним вироком Автозаводського районного суду м. Кременчука від 06.06.2022 року у справі №524/11369/21, провадження №1-кп/524/57/22, ОСОБІ_1 суддя призначила остаточне покарання позбавлення волі на строк 3 роки 1 місяць.

ОСОБА_2 суддєю також визнана винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, та їй призначено покарання позбавлення волі на строк 3 роки.

На підставі ч.4 ст.70 КК України, за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинення меншсуворого покараннябільш суворим,призначеним вироком Автозаводського районного суду м. Кременчука від 10.02.2022 року у справі №524/9860/21, провадження №1-кп/524/196/22, ОСОБІ_2 суддя призначила остаточне покарання позбавлення волі на строк 4 роки.

"На підставі ст.75 КК України звільнити ОСОБА_2 від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк 3 (три) роки",- сказано у вироку.

Вирок суду може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених статтею 394 КПК України, до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області у строк 30 днів з моменту його проголошення.

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися