Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 20 Октября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Онлайн-трансляція: хто стане почесним громадянином Кременчуччини, скандал з Безкоровайним, звіт Дрофи, або Як проходить сесія Кременчуцької райради

 

7 декабря 2017 09:50

Депутати із запізненнями зібралися у залі.

7 грудня скликається шістнадцята сесія Кременчуцької районної ради 7 скликання. Пленарне засідання сесії має розпочатися о 10.00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23). Кременчуцька газета буде вестиме пряму трансляцію з місця події.

На розгляд ради виносяться питання:

  1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуччини».
  2. Про внесення змін до районної комплексної цільової Програми підтримки сім'ї та молоді Кременчуцького району на 2017-2018 роки.
  3. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.
  4. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік та інші.

Не виключено, що на сесії знову може буде підняте питання подальшої роботи голови райдержадміністрації Андрія Безкоровайного, заслуханий звіт голови райради Андрія Дрофи та ряд інших питань.

Доповнено

Пленарне засідання сесії почалось о 10.29

З 34 депутатів в залі зареєструвалися 25 депутатів.

На початку засідання голова райради Андрійй Дрофа зачитав заяву депутата Андрія Бабка, який заявив про вихід з фракції Радикальної партії Олега Ляшко.

Доповнено

Депутати без заслуховування і обговорення прийняли до відомв  звіт голови райради Андрія Дрофи. Звіт він заздалегідь публікував на сайті райради.

Кременчуцька райрада передала виконкому Кременчука 837 тис. грн. міжбюджетного трансферту за обслуговування жителів району в лікарнях міста.

Доповнено

Депутати підтримали звернення до керівництва країни з вимогою продовжити мораторій на продаж землі в Україні на 2018 рік.

У зв'язку з тим, що депутат Ганна Капустян склала депутатські повноваження, вирішено замість неї за списками ВО «Свобода» ввести депутата Іваненко до складу депутатської земельної комісії та до складу президії райради.

Доповнено.

Райрада обрала Почесними громадянами Кременчуччини колишніх керманичів району Олександра Степаненка та Івана Панасенка

На цьому сесія була завершена.

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться