Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Онлайн-трансляція: відкриття фотовиставки «Міста очима фотографа Олександра Грінченко»

 

19 ноября 2017 14:00
Онлайн-трансляція: відкриття фотовиставки «Міста очима фотографа Олександра Грінченко»

Ви першими зможете дізнатися як О.Гринченко потрапив до Алітуса, що йому запам’яталося у Литві, де вже побували його роботи зроблені у теперешньому місті – побратимі Кременчука і де ще будуть.

Сьогодні, 19 листопада, у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки, що по вул. Соборній, 11 фотограф Кременчуцької газети влаштовує фотовиставку власних робіт «Міста очима фотографа Олександра Грінченко».

За словами самого автора, світлини якої відкриють неймовірний світ міст-побратимів: нашого Кременчука та литовського Алітуса.

Кременчуцька газета веде онлайн-трансляцію з місця події і ви першими зможете дізнатися як О.Гринченко потрапив до Алітуса, що йому запам’яталося у Литві, де вже побували його роботи зроблені у теперешньому місті – побратимі Кременчука і де ще будуть.

Нагадаємо, нещодавно в рамках програми Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська інтеграція» у Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх підбили підсумки занять із фотомистецтва, де викладав Олександр Грінченко. 

Також наш фотограф був у числі перших кременчужан, які відвідали Алітус.

У травні 2017 року він брав участь в міжнародному конкурсі фотографів «Алітус очима друзів». Його робота стала візитівкою даного міжнародного конкурсу.

 

Ліна Романченко

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться