Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 29 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Онлайн-трансляція з сесії Кременчуцької райради: створення освітнього округу, гроші на інсулін та земельні суперечки

 

15 сентября 2017 10:00
Онлайн-трансляція з сесії Кременчуцької райради: створення освітнього округу, гроші на інсулін та земельні суперечки

Порядок денний пленарного засідання сесії.

Сьогодні відбувається чотирнадцята сесія Кременчуцької районної ради 7 скликання.

Кременчуцька газета веде пряму трансляцію із сесійної зали та інформує читачів про перебіг подій на засіданні.

1. Про затвердження Програми підтримки населення  Кременчуцького району для виконання заходів з енергозбереження  на 2017-2020 роки.                                                                        

2. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017 – 2021 роки».

3. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення  населення району на 2013-2020 роки.

4.    Про внесення   змін  до  районної  комплексної  цільової  Програми підтримки сім’ї та  молоді Кременчуцького району на 2017 – 2018 роки.   

5.  Про внесення змін до районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2017 рік.                                                

6.  Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Кременчуцького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

7.  Про проект «Технічне переоснащення внутрішніх систем опалення в Білецьківському НВК в с. Білецьківка Кременчуцького району Полтавської області».

8.  Про затвердження звіту про виконання  районного бюджету за І півріччя 2017 року.

9.  Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

10. Про передачу субвенції з Кременчуцького районного бюджету до Кременчуцького міського бюджету для  надання реабілітаційних послуг дітям  -  інвалідам Кременчуцького     району  в  міському Центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів департаменту соціального захисту населення   та   питань  АТО   виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

11. Про внесення змін  до показників районного бюджету на 2017 рік.

12. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2017 року.

 13. Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району у І півріччі 2017 року.

14. Про створення Кременчуцького освітнього округу.

15. Про проведення конкурсу на кращий проект опорної школи.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності наданої для розміщення  та    експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами,  що  пов’язані з користуванням надрами (код КВЦПЗ 11.01)(для розташування об’єктів інфраструктури)  за межами населеного пункту на  території  Бондарівської  сільської ради.

17. Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної  ділянки несільськогосподарського призначення наданої для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код КВЦПЗ 11.01, під розміщення Єристівського кар’єру залізистих кварцитів) на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів).

18. Про  затвердження технічних документацій з нормативної грошової  оцінки  земельних  ділянок наданих в оренду гр. Кривонос Надії Семенівні для ведення фермерського господарства  за межами населених пунктів Майбородівської сільської ради (Новознам’янської сільської ради).

19. Про  затвердження  технічної  документації  з нормативної  грошової  оцінки земельної ділянки  наданої в оренду гр. Кравченку Василю Анатолійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Піщанської сільської ради.

20. Про  затвердження  технічних  документацій  з нормативної  грошової  оцінки земельних ділянок  наданих в оренду гр. Лазько Ользі  Олексіївні для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Гориславської сільської ради (Піщанської сільської ради).

21. Про  затвердження  технічної  документації  з нормативної  грошової  оцінки земельної ділянки  наданої в оренду гр. Бутенко   Ларисі   Анатоліївні для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Бондарівської сільської ради.

22. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.                                                                       

23. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

Нагадаємо, в Кременчуцькому районі створять освітній округ.

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться