Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Онлайн - трансляція пленарного засідання двадцять шостої сесії сьомого скликання Кременчуцької районної ради (Доповнено)

 

28 декабря 2018 08:00

Початок трансляції приблизно о 10.00.

26 грудня 2018 року о 10.00 у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23) мало відбутися пленарне засідання (розпорядження) двадцять шостої сесії районної ради 7 скликання. 

Через снігопади деякі депутати Кременчуцької міської ради не  змогли дістатися із сіл до міста. Кворуму на початок засідання не було.

Вирішено перенести засідання сесії на п'ятницю, 28 грудня, на 10 годину ранку.

Депутатам запропонують затвердити районний бюджет, Програму економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2019 рік, ряд питань, повязаних з життєдіяльністю Кременчуцького району. 

                                                                                                                

       На розгляд депутатів винесено ряд  питаннь:

  1. Про Програму економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2019 рік.
  2. Про районний бюджет на 2019 рік.
  3. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2018 року.
  4. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.
  5. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань самоврядування, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією.
  6. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою.
  7. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності, земель під відкритими розробками, шахтами, кар’єрами, торфорозробками та відповідними спорудами,  переданих в оренду ТОВ «Єристівський ГЗК» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код КВЦПЗ 11.01), під розміщення відвалів Єристівського кар’єру,  розташованих на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів) Кременчуцького району Полтавської області.
  8. Про план роботи районної ради на 2019 рік
  9. Різне.

Доповнено:

Сесія районної ради 7 скликання сьогодні не відбулася, не було кворуму. Коли відбудеться наступна сесія не відомо.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться