Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Опитування: чи задоволені кременчужани тим, як міська влада врегульовує питання вимкнення світла, зокрема у тих споживачів, у кого є лише електроопалення і електроплити

6 грудня 2022 16:30

Думка містян.

Кременчук продовжує жити у результаті жорстких відключень 4 години без світла та 2 – з електрикою. До цього всього на дворі мороз і при цьому житло, яке залишається без опалення, вистуджується дуже швидко.

І не треба забувати, що чимало кременчужан живе в будинках, де немає іншого опалення, ніж електричне. Також чимало містян для приготування їжі використовує електроплити. Їм усім відключення даються найважче. У холодному приміщенні і ще всухом’ятку.

Тож сьогодні журналісти Кременчуцької газети вийшли на вулиці міста і поцікавились, чи задоволені громадяни, як міська влада врегульовує питання вимкнення світла, зокрема, у тих споживачів, у кого є лише електроопалення і електроплити.

Відразу варто сказати, що лише один чоловік сказав, що його все влаштовує. Та виявляється, що він живе в центрі міста і його будинок не вимикають від електропостачання. Але він за те, щоб теж було пропорційне вимкнення світла із чіткими графіками.

Інші ж люди, які взяли участь в опитуванні, найбліьше прагнуть, щоб графіки відключень були чіткими.

Дехто вказує, що меру Кременчука Віталію Малецькому байдуже, що відбувається в місті. Йому, аби попіаритися. Люди пригадують, як він робив і виставляв серію фотографій у соцмережах, як в місто привозили гуманітарну допомогу. Нагадали, що і ту гуманітарну поміч не відомо, хто отримав.

Згадали кременчужани і про те, що до цього часу не всім вимикали світло. Були будинки, люди в яких мали 3 години електропостачання на добу, а інші – весь час.

Тож пропонуємо переглянути відео і дізнатися все, що думають містяни щодо уже наболілого питання. Хоча відключення розпочалися не так і давно.

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися