
Результати опитування будуть цікаві депутатському корпусу Кременчука та посадовцям, хто безпосередньо ухвалює освітянські питання.
Неофіційне онлайн-опитування “Війна, сім'я, діти, освіта” оголошено з 1 по 20 лютого. Його мета - отримати інформацію про освітні потреби і труднощі, актуальні для родин із дітьми, які зараз проживають зараз у Кременчуці.
Опитування організоване депутаткою Кременчуцької міської ради Ларисою Гориславець (постійна депутатська комісія з питань освіти).
Вона пояснює, що нинішній досвід усіх українців за рік війни - унікальний:
“Особливий виклик випав на долю сімей із дітьми. Крім усіх загроз, батьки мусили ще й подбати про їх освіту, бо під час війни можна багато чого “поставити на паузу”, але не дітей. Вони не ждуть, діти ростуть, їм треба розвиватися. За останні тижні батьки все більше скаржаться на те, що в Кременчуці не працює очно жодна школа чи дитячий садок, це змушує когось шукати няню, а когось - кидати роботу. На мою думку, депутатам важливо знати більше і конкретніше про це. Як депутатка з комісії з питань освіти, я в своєму опитуванні зосереджуюся саме на освіті дітей під час війни, на тому, як цей процес впорядковують батьки, як вони його відчувають і проживають”, - пояснює Лариса Гориславець.
Вона переконана, що результати опитування будуть цікаві депутатському корпусу Кременчука та посадовцям, хто безпосередньо ухвалює освітянські питання.
Пройти опитування за посиланням https://forms.gle/Kx274kzEmi1XgYRH8
Більше інформації про опитування депутатка Лариса Гориславець пише на своїй сторінці у Фейсбуці
Що це і навіщо? Спробую пояснити.
Від початку повномасштабного вторгнення в нашому місті не працює очно ні жодна комунальна школа, ні жоден дитячий садок. Коли депутати Кременчуцької міськради приймали це рішення, керувалися в першу чергу мотивами безпеки. Але! Це має надзвичайно важкі наслідки і для дітей, і для молодих сімей. Наскільки багато втратили діти, якщо говоримо про їх соціалізацію? Які перешкоди подолали батьки, щоб забезпечити щоденний догляд? Наймали няню, покинули роботу? А, може, навпаки, маєте історію успіху в тому, як організувати освіту дитини в нинішніх умовах? Одним словом - поділіться досвідом.
ПРОШУ: пройдіть ͟о͟п͟и͟т͟у͟в͟а͟н͟н͟я͟ для жителів Кременчука “Війна, сім'я, діти, освіта”.
Звертаюся до вас із цим проханням як депутатка Кременчуцької міської ради, яка працює в комісії з питань освіти. Опитування є моєю власною ініціативою, воно анонімне, результати опитування я повідомлю громаді, колегам-депутатам, у Департамент освіти, міському голові.
Навіщо я це роблю? Серед депутатських обов’язків є таке - вивчати громадську думку; потреби територіальної громади, інформувати про них раду та її органи, брати безпосередню участь у їх вирішенні.
Навіщо вам це це робити? Ваш нинішній досвід - унікальний. Ніколи до цього Кременчуцька міська рада не стикалася із проблемою “Як забезпечити освіту дітям під час війни”. І це питання треба якось впорядковувати, депутати мають бути більш поінформованими, щоб не приймати рішення для вас, але без вас.
Світлана Павленко