Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 30 Листопада 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Опозиція з Кременчука до більшості в облраді за рішення не голосують, а кошти просять і не отримують

 

21 жовтня 2021 12:45

Своїми діями міські депутати користі нашому місту не приносять.

Сьогодні на сесії Полтавської облради опозиція до більшості - депутати від фракції «За майбутнє» (осередком партії в області керує нардеп-тушка Юрій Шаповалов, а в Кременчуці - мер Віталій Малецький) та сателіти з інших фракцій, які голосують в унісон з «замайбутнівцями» (таким чином Кременчуку користі не приносять), знову не голосували за розподіл екологічних коштів.

Депутат, віце-мер Кременчука Іван Москалик заявив, що наше місто та Горішні Плавні найбільш навантажені екологічні міста, але коштів не отримують.

«Мінязев (В’ячеслав Мінязев – депутат облради – ред.) казав, що Горішні Плавні достатньо забезпечені коштами і їм не треба, але Кременчуку потрібні. Однак кошти розподіляються не рівномірно. Нам ви обіцяли залишки на СП-17 у Кременчуці. 24 млн грн чекали і немає. Я не буду підтримувати розподіл екологічних коштів», - заявив І.Москалик.

Голова облради Олександр Біленький попросив І.Москалика нагадати, коли він обіцяв надати залишки.

Не отримавши відповідь, він заявив, що питання було риторичним.

Слідом за І.Москаликом слово взяв депутат від Кременчука, мільйонер Микола Корецький.

«Я, як казав на сцені... на трибуні, не підтримую це рішення», - заявив М.Корецький, скоріш за все сплутавши трибуну облради із сценою у театрі.

О.Біленький попрохав М.Корецького ознайомитися з регламентом і задавати питання, а не озвучувати свої висновки, або ж брати участь в обговорені питання.

Зазначимо, що раніше в інтерв’ю «Кременчуцькому телеграфу» М.Корецький підтвердив висловлену редакцією «Кременчуцької газети» тезу про те, що деструктивна позиція команди «За майбутнє», якою керує в області Шаповалов, а в Кременчуці Малецький і ті, хто приєдналися до них, своєю війною з більшістю облради місту користі не приносять.

«На сьогоднішній день я віддаю собі звіт, що нічого корисного і доброго для міста не зробив. І розумію, що нічого не зможу змінити: в облраді вже сформувалася коаліція, в яку я, через недосвідченість, не потрапив. У коаліції є більшість - понад 50 голосів. Грубо кажучи, вони все «ділять» між собою і голосують «за своє».

Тому, незважаючи на те, що в облраді більше 20 кременчужан, за рік на рідний Кременчук з обласного бюджету виділили 0,0 гривень. Як дивитися людям в очі, я не знаю», - сказав в інтерв'ю М.Корецкий.

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися