Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 29 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Органи прокуратури Полтавщини вимагають визнати за державою право власності на будівлю туристичного готелю «Кремінь»

 

26 апреля 2019 14:00

Міська рада не мала законних підстав і повноважень для передачі його у власність товариству без відому Фонду державного майна України.

У 2002 році рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради товариству надано дозвіл на оформлення права власності та видачі свідоцтва про право власності на будівлю туристичного готелю «Кремінь» в Кременчуці загальною площею майже 10 тис м² вартістю понад 3 млн грн.

Водночас, рішення виконавчого комітету міської ради у частині оформлення права власності на вказаний об’єкт нерухомого майна за товариством та свідоцтво про право власності на вказане нерухоме майно є незаконними та підлягають скасуванню, а нерухоме майно є власністю держави. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області, де вказують на те, що спірний об'єкт нерухомості є державною власністю. Тому міська рада не мала законних підстав і повноважень для передачі його у власність товариству без відому Фонду державного майна України.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавщини звернулась до суду з позовними вимогами про визнання недійсним рішення виконавчого комітету міської ради, скасування свідоцтва про право власності та державної реєстрації, визнання права власності держави на вказане нерухоме майно.

 

 

За матеріалами

прес-служби Прокуратури Полтавщини

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться