Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 1 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Організатора шайки «телефонних шахраїв» з Полтавщини затримали на перетині кордону з Україною

 

1 ноября 2017 13:05
Організатора шайки «телефонних шахраїв» з Полтавщини затримали на перетині кордону з Україною

Шахраї повідомляли жертві інформацію на кшталт «ваш син потрапив в тюрму», чи «сина затримала поліція» і вимагали кошти.

Більше 44 епізодів числиться за членами злочинного угрупування, що діяло на Полтавщині. Їх головний організатор весь час знаходився в ув’язненні на непідконтрольній Україні території. Про таке повідляє Національна поліція України.

Шахраї діяли за схемою: повідомляли жертві інформацію на кшталт «ваш син потрапив в тюрму», чи «сина затримала поліція» і вимагали кошти.

«Організатор відбував строк покарання на непідконтрольній Україні території, а саме в Луганському СІЗО. Там був авторитетом серед засуджених. Був лідером серед таких же ув»язенених. І керував звідти злочинним угрупуванням . В кінці цього місяця він звільнився. Ми провели операцію. При перетині кордону правоохоронці (до складу яких вгодили представники ГУНП Луганської області і Полтавської поліції, кіберполіції, слідчого управління, прокуратури) його затримали», - повідомив начальник Слобожанського управління кіберполіції Валерій Береза.

Підозрюваного в організації злочинного угрупування доставлено в суд в Полтаві. Йому вже пред’явлено підозру із можливістю внесення залога в сумі 1 мільйон 200 тисяч ггривень.

Наразі ведеться слідство правоохоронцям відомо щонайменше про 44 випадки, коли під організацією авторитета видурювали гроші у людей.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться