Кременчуцька газета
Середа, 24 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Не лише ОСББ у Кременчуці можуть придбати генератори на умовах співфінансування з владою: умови програми (Доповнено. Змінено)

28 листопада 2022 13:30

Механізм реалізації Програми.

 

Сьогодні на сесії депутати Кременчуцької міськради затвердять програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Кременчука.

Про це у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.

Програмою передбачено компенсацію на відшкодування вартості закупівлі електрогенераторів у багатоквартирних будинках 3-х та більше поверхів. Генератор має бути закуплений після 24 лютого 2022 року. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн. Вимоги до електрогенератора – номінальна потужність від 3 кВт включно.

Розпорядженням міського голови утворюються комісія у складі, Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Департаменту фінансів Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, юридичного департаменту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Автозаводської районної адміністрації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Крюківської районної адміністрації Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Комунального підприємства «Теплоенерго» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Комісія утворюється у складі не менше п’яти осіб.

Комісія здійснює свою роботу у формі засідань офлайн або онлайн. Засідання комісії є правомочним, якщо у ньому бере участь більше половини її членів. Засідання комісії скликається згідно з рішенням голови комісії за умови наявності заявок.

Персональний склад комісії є змінним та фіксується на момент початку її роботи у протоколі засідання.

У разі подання неповного пакета документів заявник не допускається до участі у Програмі.

Відповідальність за надання достовірної інформації несуть безпосередньо заявники, які звернулись за отриманням компенсації.

Секретар комісії перевіряє відповідність поданого пакета документів згідно з переліком, викладеним у Програмі, та передає їх на розгляд комісії.

 

Механізм реалізації Програми

Учасники здійснюють оплату за придбання електрогенераторів згідно з пунктом 3.3 цієї Програми через установи банків.

Для отримання часткової компенсації Учасники Програми подають через Центр надання адміністративних послуг Кременчуцької міської територіальної громади або сервіс електронних звернень на розгляд комісії пакет документів, завірених ними:

Заяву на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора відповідно до форми (додаток до цієї Програми).

Копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар).

Копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера (або інше заводське маркування).

Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку.

Документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг з протоколу).

Комісія формує та затверджує перелік учасників, які відповідають вимогам Програми, та скеровує протокол комісії Головному розпоряднику коштів – Департаменту житло-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

На підставі протоколу комісії Департамент житло-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області готує зведений перелік Учасників Програми та готує проєкт рішення Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області про розподіл часткової компенсації Учасникам Програми на придбання електрогенераторів.

На підставі рішення Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Головний розпорядники коштів – Департамент житло-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області здійснює реєстрацію бюджетних та бюджетних фінансових зобов’язань в органах казначейства.

Після перерахування коштів з бюджету Кременчуцької міської територіальної громади на реєстраційний рахунок, відкритий в органах казначейства, Департамент житло-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області розподіляє кошти для часткової компенсації вартості придбаних електрогенераторів на банківські рахунки Учасників Програми відповідно до рішення Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються у встановленому законодавством порядку.

 

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету Кременчуцької міської територіальної громади, коштів Учасників Програми та інших джерел, незаборонених законодавством України.

Обсяг видатків на реалізацію Програми за рахунок коштів бюджету Кременчуцької міської територіальної громади проводиться у межах коштів, передбачених на відповідний бюджетний період.

 

Очікувані результати

Забезпечення співвласників багатоквартирних будинків аварійним електропостачанням для уможливлення функціонування внутрішньобудинкових систем, у тому числі опалення.

 

Доповнено.

Вже після прийняття рішення міський голова Віталій Малецький зазначив: "У Кременчуці відшкодовують частину вартості генераторів для багатоповерхівок.

Сьогодні міська рада прийняла програму часткової компенсації на купівлю генераторів для багатоквартирних будинків.

На генератори потужністю від 3 КВт відшкодовується 50% вартості (але не більше 30 тис.грн.).

Дякую депутатам, які підтримали цю ініціативу.

Заяви керівники ОСББ та управителі можуть подати до мерії".

Виходить не лише ОСББ можуть стати учасниками програми по співфінансуванню придбання генераторів, а й мешканці інших будинків.

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися