Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 30 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Осінній призов на Полтавщині: Кременчук пасе задніх

 

 

30 вересня 2020 11:30

У жовтні-грудні на строкову службу з Полтавщини відправлять більше 500 осіб

Із 1 жовтня в області починається осінній призов громадян на строкову військову службу. Триватиме він до кінця грудня.

За цей час з обласного збірного пункту до лав Збройних сил України та інших військових формувань мають відправити 508 призовників. Із них до ЗСУ – 292 людини, Державної служби спеціального транспорту – 22, Національної гвардії України – 174, Державної прикордонної служби – 20.

Питання підготовки до призову на Полтавщині обговорили на засіданні обласної призовної комісії, повідомили в Полтавській ОДА

«На території області триває активна фаза підготовки до чергового призову громадян на строкову військову службу. Утворені обласна та районні призовні комісії, затверджений персональний склад військових лікарських комісій, тривають заходи з оповіщення громадян, які підлягають призову. Цьогорічний призов має свою специфіку. Необхідно проводити низку додаткових протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання можливості потрапляння до Збройних сил України та інших військових формувань гострої респіраторної хвороби COVID-19. Усі питання і завдання, які виникають, мають бути оперативно вирішені, санітарні вимоги дотримані, щоб призовна кампанія була повноцінно проведена», – розповів директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергій Венгер. 

Заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату Юрій Фисун поінформував, що в області визначене завдання з призову громадян на строкову військову службу з урахуванням резерву в кількості 700 призовників. Загальна кількість громадян, які підлягають виклику на засідання районних/міських призовних комісій, – 20591 особа. 

Заступник обласного військового комісара повідомив, що найвищий відсоток тих, хто прибули на призовні дільниці, – у Решетилівському, Хорольському, Козельщинському райвійськкоматах. На низькому рівні – в Оржицькому, Котелевському, Гребінківському й Семенівському РВК.

«Станом на 29 вересня найкращий показник зарахування призовників до складу команд молодого поповнення восени у Чорнухинському, Козельщинському, Хорольському, Полтавському, Новосанжарському РВК і Горішньоплавнівському ОМВК. Найгірший стан справ – в Оржицькому, Шишацькому, Котелевському й Гребінківському РВК, Кременчуцькому і Полтавському ОМВК», – сказав Юрій Фисун.

Нагадав, що всі юнаки, призвані до лав Збройних сил України та інших військових формувань, перед відправкою на обласний збірний пункт мають пройти ІФА-тестування. Кожен має бути забезпечений засобами індивідуального захисту та дезінфекційними засобами на час доїзду до обласного збірного пункту й перебування у складі команди з розрахунку не менше, ніж на три доби.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися