Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 7 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Особливості використання допоміжних дієслів при побудові речень в англійській мові

23 січня 2023 17:20

Англійська мова за вимовою та граматикою суттєво відрізняється від української. Тут діють певні правила та принципи. Зокрема мова йде про порядок розташування слів у реченнях. Порядок слів визначає тип речення, яке може бути питальним, заперечним або позитивним.

Особливості будови речення в англійській мові

Зазвичай саме граматичні питання використовують, створюючи тест з англійської мови. Це пов'язано з тим, що їх найважче вивчати, особливо дітям, через велику кількість винятків та особливостей. Проте тестування допомагає визначити прогалини у знаннях та зробити певні наголоси на відповідні теми, що дитині не вдалося добре засвоїти.

Do – це допоміжне дієслово, яке використовується в англійській мові під час побудови речення. У перекладі воно означає «діяти». Проте у питальних реченнях воно не перекладається та використовуються у якості допоміжної частинки.

Коли використовувати частинки do і does:

  • У стверджувальних реченнях «do» використовується у всіх випадках, окрім третьої особи однини. Тобто якщо мова йде про виконувачів дії: you, we, they, то в такому випадку допоміжне дієслово має форму «do».

  • Якщо ж мова йде про третю особу однини, зокрема про: he, she, it, то в такому випадку використовується форма does.

  • В питальних реченнях допоміжне дієслово виходить на перший план та розташовується на початку речення. Вибір форми також залежить від виконувача дії.

Насправді це досить проста тема, яку вивчають у 3-5 класах, але більшість учнів її складно та важко сприймають, через різницю з українською мовою.

Як краще засвоїти граматичну інформацію в англійській мові?

Оптимальний варіант – це постійна практика, тобто спілкування з носіями іноземної мови. Лише спілкування допоможе покращити знання без витрат величезної кількості часу та вивчити основи побудови речень. Справа не лише у частинах do та does, але й у тонкощах побудови речень різного часу. Наприклад у минулому простому часі: past simple tense, правильні дієслова мають закінчення «ed», якого не існує у неправильних дієсловах. 

Для дітей граматичний матеріал рекомендовано викладати у вигляді ігор, мобільних додатків. Це спрощує спілкування, а також дозволяє дитині набирати певні бали у мобільних додатках. Старі методи, з постійним вивченням та повторенням, погано працюють через нудність та неможливість сприймати слухову інформацію деякими дітьми. Для таких дітей рекомендовано використовувати подання матеріалу у картинках або з використанням відео. Також під час занять офлайн можна використовувати рухливі ігри, вивчаючи нові слова.

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися