Кременчуцька газета
Субота, 13 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Освітянам Полтавщини презентували новий збірник рецептур для шкільних їдалень від Євгена Клопотенка

25 червня 2024 16:40

Збірник складається не тільки з покрокових рецептів, а й технічних карток, що значно полегшать роботу шкільних кухарів.

Нещодавно на підсумковому заході для освітян Healthy School Camp відбулася презентація і вручення нового «Збірника рецептур страв для харчування дітей в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та закладах соціального захисту», розроблений Євгеном Клопотенко та командою проєкту Cult Food спільно з технологами, дієтологами та представниками МОЗ України в межах Українсько-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я” за фінансової підтримки Швейцарії.

У заході взяли участь 30 освітян Полтавщини, серед них директори, заступники, вчителі, медичні фахівці партнерських закладів освіти українсько-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я”. Також збірик презентували директору Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації Кончаковському Євгену Олеговичу.

«Збірник складається не тільки з покрокових рецептів, а й технічних карток, що значно полегшать роботу шкільних кухарів. Вони адаптовані до різних форматів приготування: і на старому обладнані, й на сучасному. Крім того, кожна страва супроводжується прикладами подачі та оформлення», — зазначає Євген Клопотенко, шеф-кухар та ідеолог проєкту Cult Food.

«Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» вже 4 роки інвестує у напрям «Здорова школа», зокрема у здорове харчування, тому що віримо, що такі зусилля покращать здоров’я цілого покоління українських дітей. Окрім видання цього фундаментального збірника, Проєкт також підтримує партнерські заклади освіти в оснащенні шкільних їдальнень сучасним обладнанням,  підготовкою кухарів і навчанням вчителів, поширенням навчальних матеріалів серед школярів та освітян», — зазначила Ірина Скорбун, координаторка напрямку «Здорова школа» українсько-швейцарського проекту «Діємо для здоров’я».

Збірник створено на підтримку  Стратегії реформи системи шкільного харчування, ініційованої першою леді Оленою Зеленською та видано у рамках українсько-швейцарського проєкту  «Діємо для здоров’я». Онлайн-версію збірника розміщено у вільному доступі на порталі «ЗнаЇмо».

Healthy School Camp – це підсумковий захід, організований українсько-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я», з метою представлення результатів інноваційного проекту «Модель здорової школи», що впроваджується згідно Наказу МОН України №626 від 04.06.2021 для понад 100 партнерських закладів освіти, інститутів післядипломної освіти, обласних центрів контролю і профілактики хвороб Дніпропетровської, Львівської, Полтавської та Рівненської областей.

 

За матеріалами Діємо для здоров'я


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися