Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: більше 3 млн грн знімають з проекту реконструкції тепломережі Раківки і передають на зарплату працівникам Теплоенерго

 

18 июня 2019 15:45

Перерозподіл бюджетних грошей.  Касками комунальники ще не стукали.  

Знову комунальне підприємство (КП) «Теплоенерго» вимагає бюджетних вливань. Знову на цьому підприємстві не вистачає грошй на виплату заробітної плати. Чергове перерозподілення коштів міського бюджету Кременчука по галузі житлово-комунального господарства стосується саме вищеназваного комунального підприємсва.    

Цього разу ціна питання більше 3 млн грн - їх знімають з однієї статті витрат і спрямовують на іншу.                                        Проект рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних  коштів – Департаменту житлово-комунального господарства» оприлюднено на сайті Кременчуцької міської ради.

Йдеться про перерозподіл бюджетних асигнуваннь, затверджених в місцевому бюджеті Кременчука на 2019 рік по галузі «Житлово-комунальне господарство» по головному розпоряднику бюджетних коштів – Департаменту ЖКГ.

Тож збираються зменшити на суму 3 млн 322 тис 843 грн, виділених на внески до статутного капіталу комунального підприємства «Теплоенерго» на реконструкцію існуючої теплової мережі у мікрорайоні Раківка з виносом та заміною ділянки трубопроводів.

У свою чергу мають на меті збільшити бюджетні асигнування на ту саму ж суму на виплату заробітної плати та поповнення обігових коштів на умовах повернення для комунального підприємства «Теплоенерго».

Нагадаємо, ситуація, що  працівникам Теплоенерго не вистачає коштів - не нова. Лише після того, як працівники КП «Теплоенерго» «постукали касками», їм виплатили борги із зарплати.

Читайте: Все більше і більше: аж 72 мільйонів гривень з міського бюджету Кременчука підуть на допомогу КП «Теплоенерго»

КП «Теплоенерго»  по шию в боргах і заявляє про недостатнє фінансування підприємства.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться