Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 24 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: депутатам Кременчука не цікаві джерела фінансування агітматеріалів «Порошенко-Малецький», які було поширено містом перед виборами

 

24 апреля 2019 12:10

«Але як би там не було – ми, депутати, та мешканці міста маємо право знати: СКІЛЬКИ було витрачено коштів на друк буклетів з портретами Порошенко-Малецького та ЗВІДКИ, тобто, ДЖЕРЕЛО фінансування (з неба ж кошти не впали)».

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна виступила із запитом щодо надання інформації щодо джерел фінансування агітматеріалів «Порошенко-Малецький», які було поширено містом перед виборами.

Вона заявила, що напередодні першого туру президентських виборів по поштовим скринькам мешканців Кременчука було розкидано брошури з портретами Порошенка та Малецького.

«Я, як депутат, який максимально детально вивчає матеріали сесії, не пам’ятаю жодного рішення, яким би ми, депутати, дозволили марнотратство бюджетних коштів у вигляді друку кольорових портретів мера та Президента Порошенка. Звісно я запитала мера –  скільки коштів було витрачено на 25 тисяч примірників цього непотрібу і головне – ЗВІДКИ кошти?  

Можна припустити, що для друку були використані кошти з Фонду регіонального розвитку або з виділених коштів на розвиток окремих територій (державна субвенція), але тоді виникає питання: ЯКИМ ЧИНОМ обличчя Малецького та Порошенка на брошурах сприяють розвитку нашого міста? Якщо так, то це вже кримінальний злочин і треба звертатися в поліцію та управління захисту економіки з заявою про притягнення до відповідальності за нецільове витрачення бюджетних коштів посадовими особами.

Якщо мер особисто сплатив за друк, тоді виникає інше питання: навіщо ми платимо меру таку зарплату? У більшості мешканців Кременчука немає коштів на сплату комунальних послуг, а наш міський голова дозволяє собі фінансувати тони агіт-макулатури!

Але як би там не було – ми, депутати, та мешканці міста маємо право знати: СКІЛЬКИ було витрачено коштів на друк буклетів з портретами Порошенко-Малецького та ЗВІДКИ, тобто ДЖЕРЕЛО фінансування (з неба ж кошти не впали)», - заявила О.Піддубна.

Вона також припустила, що зараз міський голова може почати відрікатися від своєї участі в передвиборчій кампанії Порошенка, плакатися, що його використали.

«Хочу це бачити, адже на мої запитання до першого туру, які я адресувала меру особисто, мер не був здивований існуванням такої агітації, не повідомляв, що його змусили чи він взагалі не в курсі і не заперечував щодо своєї участі у цій агітації.

Отже, враховуючи той факт, що на мої численні звернення та запити мер відповідав, що це - не публічна інформація, звертаюся до ВАС, шановні депутати підтримати мій запит, яким зобов’язати мера:

·        надати інформацію ПРО ДЖЕРЕЛА фінансування брошур (карти-схеми та звіту на 35 сторінок) з розробленими Планом та Напрямками перспективного розвитку Кременчука на 2019-2021 роки та вказати суму витрачених коштів по кожному з цих джерел», - заявила депутат.

Мер Віталій Малецький заявив, що його фотографію типографія, яка друкували матеріали взяла не саму кращу.

Натомість колеги цей запит не підтримали.

Нагадаємо: Папір стерпить? Новий міст через Дніпро через три роки, новий стадіон через два: чергові обіцянки мера Малецького.

Онлайн-трансляція: ХХХVІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 24 квітня 2019 року.

 

 

Олег Булашев

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться