Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: контрабандист хотів переслати поштою до Росії колекцію знахідок скіфського періоду


12 июля 2019 16:25

Свою вину у вчиненні контрабандного пересилання історичних та культурних цінностей чоловік повністю визнав.

Прокуратурою Полтавської області скеровано обвинувальний акт стосовно чоловіка, який за грошову винагороду контрабандою намагався переправити на територію Росії археологічну колекцію знахідок VII ст. до н.е. – IV ст. н.е.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Під час досудового розслідування встановлено, що 35-річний чоловік на одному з сайтів у мережі Інтернет знайшов покупця, який зажадав придбати предмети старовини - скіфські наконечники для стріл та інші предмети старовини.

Чоловік погодився переслати ці речі до Росії  поштою. При заповненні митної декларації зловмисник вказав неправдиві відомості.

Відповідно до висновку судової мистецтвознавчої експертизи вилучені з міжнародного поштового відправлення предмети є наконечниками для стріл, що становлять археологічну колекцію скіфських наконечників для стріл VII ст. до н.е. – IV ст. н.е. і належать до культурних цінностей, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення.

Свою вину у вчиненні контрабандного пересилання історичних та культурних цінностей чоловік повністю визнав та надав детальні покази щодо обставин вчинення злочину.

Обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 (закінчений замах на вчинення контрабанди культурних цінностей, переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю культурних цінностей)  КК України, скеровано до суду для розгляду по суті.

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться