Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: рівно рік Кременчук живе із діркою на Пивзаводівському мосту


14 августа 2019 10:05

Тим часом дірку лише обвели фарбою і обгородили!

У Кременчуці сьогодні «свято». Щоправда, роковини зовсім невеселі. Рівно рік, як місто живе із діркою на одному із найбільш жвавих шляхопроводів – Пивзаводівському мості.

Рік тому, 14 серпня 2018 року, містяни помітили, що від конструкції відвалився шматок бетону і утворився скрізний отвір. Стирчить арматура і час від часу сиплеться і далі бетон.

Варто нагадати, що торік у мерії Кременчука скликали терміново комісію з питань техніко-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На міст, який визнали аварійним ще з 2008 року (аж через 10 років) лише тоді, коли він почав явно руйнуватися, звернули увагу.

А далі? Далі дірку обвели з обох боків фарбою, поставили огорджуючі конструкції і відповідні знаки. І все. Рівно рік минув, як шляхопровід зіяє загрозливим отвором.

Сьогодні зранку Кременчуцька газета провідала знамениту дірку Кременчука. Варто відзначити, що якщо зверху вона залишилась у тих же самих розмірах (судячи по контурах, нанесених фарбою), то знизу видно, що бетон і далі руйнується. Видно сліди затікання води.

А у цей час зверху по шляхопроводу одна за одною їздять автівки. Також рухаються тролейбуси і автобуси. Навантаження чимале.

Не можна не згадати, що у мерії Кременчука озвучували вартість відновлювально-ремонтних робіт шляхопроводу.

 У квітні цього року на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології та земельних повідомили, що готується кошторисно-проектна документація, вартістю 1,5 млн грн. Ця цифра викликала здивування в депутатів.

Та неабияке здивування викликала сума виконання робіт. Адже вартість самих робіт становить більше 30 млн грн. Депутати швидко підрахували, що ліквідація діри обійдеться бюджету Кременчука у більш, ніж один мільйон доларів США, якщо прорахувати за тодішнім курсом.

І це ще не все! Саме в переддень річниці в Кременчуці зруйнувався ще один міст. Це міст біля Свіштовського кладовища. Від нього, як і у випадку з мостом біля колишнього Пивзаводу, відпала частина несучої конструкції.

Правда в цій ситуації яма утворилася прямо посеред смуги проїжджої частини (якщо їхати на НПЗ, то на лівій смузі).

Комунальні служби вже оперативно огородили провал, а їх працівники кажуть, що знизу даний об'єкт ще гірший, ніж в районі пивзаводу.

Міська влада поки про даний надзвичайний випадок мовчить. Ще б пак - ну не переривати ж відпустку мера Кременчука Віталію Малецькому. А якщо, не дай Боже, міст завалився б, то влада на чолі з нинішнім виконуючим обов'язки мера міста Володимиром Пелипенком тоді б, напевно, заворушилися б!

А працівники підприємства Північного промвузла, які мешкають у центрі чи нагірній частині, вимушені двічі на день їздити по двох дірявих мостах! Їздити і молитися, щоб вони не зруйнувались.

Нагадаємо, нова ідея команди Малецького: замінити центральну частину Пивзаводівського мосту.

 Пивзаводівський міст може зустріти зиму із діркою.

Нагадаємо, від Пивзаводівського мосту відпала частина несучої конструкції.

Міст звузять для проїзду.

 

 

Світлана Павленко

Фото автора

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться