Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 25 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: за тролейбуси, на яких так піариться перед виборами Малецький, нічим платити (Доповнено)

 

22 жовтня 2020 12:35

Місто просить від термінувати два платежі в кредиті на тролейбуси.

На сесії Кременчуцької міської ради депутатам пропонували затверити (ратифікувати) угоду від 15 вересня 2020 року, укладеної між комунальним підприємством «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» та Європейським банком реконструкції та розвитку

Їм нагадали, що для реалізації проєкту «Оновлення міського електротранспорту м.Кременчук», який передбачав придбання до 50 нових тролейбусів та ремонтного обладнання, реструктуризацію та оптимізацію послуг громадського транспорту, Кременчук залучив кредит Європейського банку реконструкції та розвитку під гарантію Кременчуцької міської ради».

Строк кредиту складає 12 років, упродовж яких він має бути повністю погашений рівними платежами кожні шість місяців (20 платежів) після завершення періоду відстрочки повернення коштів, що становить два роки.       

 «Зараз у зв’язку зі зменшенням з березня через пандемію COVID-19, місцевий  бюджет втратив значні фінансові ресурси. Тому гостро постало питання щодо виконання боргових зобов’язань за запозиченням, залученим комунальним підприємством «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана», для реалізації інвестиційного проєкту «Оновлення міського електротранспорту м. Кременчук», що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку», - йдеться в проекті рішеня .

Виконком звернувся до Європейського банку реконструкції та розвитку з проханням розглянути питання переносу платежів за кредитом по проєкту «Оновлення міського електротранспорту м.Кременчук».

Отримано відповідь від 7 серпня цього року про підтвердження готовності банку розглянути можливість щодо переносу платежів, що мають бути сплаченими у вересні 2020 року та березні 2021 року, шляхом збільшення на відповідну суму подальших платежів та без застосування додаткових комісій.

У зв’язку з цим, на розгляд Кременчуцької міської ради надається проєкт рішення «Про затвердження (ратифікацію) угоди від 15 вересня 2020 року, укладеної між комунальним підприємством «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Доповнено

22 жовтня на сесії Кременчуцької міської ради це питання підримали.

Нагадаємо, Через ситуацію з коронавірусом хочуть змінити умови погашення кредиту на тролейбуси

Нагадаємо, Скоро осінь: доведеться сплачувати за валютними кредитами, які брались під гарантії Кременчуцької міської ради.

КТУ дозволили перерозподілити гроші для погашення кредиту ЄБРР.

Кременчуцьким тролейбусникам кредит ЄБРР допомагає отримувати більше грошей з міського бюджету.

Дивіться Онлайн: 47 сесія Кременчуцької міської ради 22 жовтня

 

Світлана Павленко 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися