Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Палички у воді, аж кишать: у Кременчуці не рекомендують купатися в Дніпрі і Сухому Кагамлику

 

4 июня 2019 14:35

Якість води відкритих водойм у Кременчуці не відповідає санітарним вимогам.

Купатися не рекомедують ані на пляжі на Дніпрі, ані на Сухому Кагамлику. Щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях масового відпочинку Кременчука показали, що вода забруднена

Про це повідомили Кременчуцькому підрозділі Полтавського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України.

«За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від  4 червня  показники мікробіологічної забрудненості  річкової води (р. Дніпро) в районі пляжу «Центральний» та пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 240 000 (при нормативному показнику не більше 10 000). На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» з лівої сторони індекс ЛКП  та з правої сторони становить 240 000 (при нормативному показнику не більше 5 000)», - йдеться в повідомленні.

 

Фахівці центру рекомендують: обмежити  купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р.Сухий Кагамлик). А також закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

Довідка

Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

Нагадаємо, Небезпечне купання на кременчуцьких пляжах: у Дніпрі виявили високий рівень кишкової палички

 

Світлана Павленко, за матеріалами прес-служби міськвиконкому

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться